RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Solarny panel do basenu podgrzewający wodę 120 x 120 cm INTEX 28685

28685 Intex

Nowy produkt

Jak łatwo i tanio ograć wodę w basenie ogrodowym? Możemy wykorzystać energię słoneczną, która jest za darmo. Firma Intex prezentuje nowe rozwiązanie, które pasuje do wszystkich basenów ogrodowych z wyjściem wody 32mm i 38mm. Podłączając panel lub kilka paneli słonecznych do basenu możemy szybko i w bardzo łatwy sposób podnieść temperaturę wody. A jak to działa? Panele są bezobsługowe, należy połączyć je z pompą filtrującą zachowując odpowiednią kolejność. Basen ogrodowy, kolejno pompa basenowa, panele słoneczne i znów basen. Prezentowany podgrzewacz wody jest przystosowany do pracy z pompami filtrującymi firmy Intex i Bestway.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


69.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

W zestawie znajdują się adaptery i złączki do pomp o średnicy węża 38 oraz 32mm. Dzięki panelom, możemy podnieść temperaturę wody średnio o 3 do 5 stopni C. Odpowiednio do gabarytów basenu, można połączyć ze sobą więcej paneli tworząc bardziej efektywne ogrzewanie. Panele do siebie pasują, są modułowe. W dużym basenie woda szybko się wychładza, szczególnie nocą. Następnego dnia, aby kąpielisko było przyjemne dla ciała, możemy szybciej i bardziej nagrzać wodę zwiększając sposób przechwytywania promieni słonecznych. Woda może być ogrzewana równocześnie przez pokrywę solarną oraz panele słoneczne. Dzięki temu kąpielisko szybciej będzie gotowe do kąpieli. Mata stworzona została z mocnego PVC. Łatwo się ją transportuje i przenosi.

Dane techniczne:

Wymiary: 120 x 120 cm
Waga: 3,70 kg
Podgrzewanie: o około 3-5 C
Średnica węża: 32 mm
Pompa filtrująca: poniżej 9463 l/h

Zalety produkty:

- podgrzewa wodę w basenie
- ekonomiczne w użyciu
- wymaga pompy filtrującej
- 2 adaptery dla węży 38 mm
- możliwość łączenia wielu mat
- 100% ekologiczne rozwiązanie
- opcja pominięcia podgrzewacza bez potrzeby odłączania pompy


8 Inne produkty w tej samej kategorii: