RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kolejka drweniana miasto tor pociąg ludziki stacja pojazdy drzewa znaki

M19111701

Nowy produkt

Kolejka z drewna, tor i całe miasto to wspaniały pomysł na zabawę w pojedynkę lub w większym gronie dzieci. Poprzez budowanie i ustawianie różnych elementów maluchy mogą ćwiczyć wyobraźnię i kreatywność. Zabawa będzie przyjemną formą spędzenia wolnego czasu z rówieśnikami, rodzeństwem, rodzicami lub samemu. Kolejka nadaje się do zabawy w domu, jak i na świeżym powietrzu. Jej drewniane elementy gwarantują większą trwałość, odporność i dłuższe użytkowanie w porównaniu do zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych. Naturalne, gładko oszlifowane drewno oraz brak ostrych krawędzi sprawiają, że zabawka nie powoduje zagrożenia dla dzieci. Prezentowany zestaw pozwala złożyć tor według własnego pomysłu, dowolnie go modyfikować oraz rozbudowywać o kolejne elementy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


119.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Nasz drewniany zestaw zawiera aż 69 elementów, a w komplecie znajduje się tor, pociąg, ludziki, samochody, stacja kolejowa, tunel, przejazd kolejowy ze szlabanami, helikopter i lądowisko dla helikopterów, drzewa, znaki drogowe, ryby oraz wędka. Zestaw pozwala na zmianę i rozbudowę toru o dodatkowe elementy w przyszłości, a całość daje się dowolnie modyfikować. Zabawa wpływa pozytywnie na rozwój dziecięcej wyobraźni oraz możliwość integracji i usprawnia umiejętność współdziałania z innymi dziećmi.

Całość jest lekka i waży około 3kg. Z powodzeniem Twoje dziecko może ją spakować i zabrać ze sobą na wakacje albo zanieść zabawkę do domu kolegi. Drewniana zabawka sprawdzi się jako prezent na rożnego rodzaju okazje!

Specyfikacja:

Liczba elementów: 69
Materiał: drewno
Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN71, ISO 14001
Wymiary (dł/szer/wys): 53/76/12cm
Długość toru: 330cm
Waga: 2,98kg

Zawartość zestawu:

- 29 x elementów do zbudowania toru
- 6 x drzew (każde składane z 2 elementów = 12)
- 4 x znaki
- 3 x rybki
- 3 x ludziki
- 2 x wagony
- 1 x garaż (1 budynek + 1 dach = 2)
- 1 x stróżówka (1 budynek + 1 dach = 2)
- 2 x podjazd
- 1 x lokomotywa
- 1 x helikopter
- 1 x radiowóz
- 1 x karetka
- 1 x autobus
- 1 x wędka
- 1 x przejazd kolejowy
- 1 x lądowisko helikoptera
- 1 x stacja
- 1 x most

30 Inne produkty w tej samej kategorii: