RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Edukacyjny autobus sam jeździ zabawka multimedialna książka dla małych dzieci

MAX696597

Nowy produkt

Interaktywny autobus z książeczką i różnymi ciekawostkami dla najmniejszych dzieci. Na masce posiada ruchomy, obrotowy wałek ze zwierzątkami, który po przekręceniu zaczyna świecić oraz uruchamia się śmiech dziecka i przyjemna melodyjka. Na dachu autobusu znajduje się przycisk uruchamiający efekty dźwiękowe takie jak klakson, uruchamianie silnika i melodie. Dodatkowo jest tam książeczka, w której są przyciski o różnych kształtach i kolorach. Do przycisków przypisane są zwierzątka znajdujące się na ilustracji obok. Po naciśnięciu przycisku z autobusu wydobywa się głos wybranego zwierzątka. Jeden bok autobusu posiada zębate koła z korbką, które podczas wprawiania w ruch wydają dźwięk.

Więcej szczegółów


49.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika 0+

Więcej informacji

Drugi bok to kolorowe, przyjazne buzie z wyrazami emocji. Dziecko może poznać wyrazy twarzy takie jak radość, uśmiech, smutek, złość itp. Dookoła znajdziemy kolorowe ramki, które można przekładać. Z tyłu umieszczony jest dzwonek, klucz oraz drzwi, za którymi kryją się trzy różne obrazki. Dzięki kluczykowi otwierają się drzwiczki, za każdym razem ukazuje się inna scenka. Autobus jeździ samoczynnie i zmienia kierunki jazdy w chwili, gdy napotka przeszkodę na swojej drodze. Możemy powiedzieć, że odbija się od ściany lub innej przeszkody. Podczas jazdy migają światełka przednie, a kierowca z pasażerem rytmicznie kołyszą się na boki. Pojazd posiada możliwość wyłączenia napędu i pozostawienia samej muzyki tak, aby pociecha mogła samodzielnie pchać samochodzik lub włączenia napędu, ale wyłączenia muzyki. Na samym przodzie znajduje się otwór gdzie można przyczepić własny sznureczek do ciągnięcia pojazdu.

Cechy produktu:
 
- ruchomy, obrotowy wałek ze zwierzątkami
- przycisk uruchamiający efekty dźwiękowe: klakson, uruchamianie silnika, melodie
- zębate koła z korbką, które podczas wprawiania w ruch wydają dźwięk terkotania
- autobusik jeździ samoczynnie i zmienia kierunki jazdy
- wiek od 12 miesięcy
- wymiary (dł/szer/wys) 24x12x13,5cm
- zasilanie 3 x bateria AA 1.5V (brak w zestawie)
- certyfikaty CE, EN71
- waga 830g
 
Odpowiednie dla dzieci poniżej 12 m-cy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: