RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dźwig zdalnie sterowany pilotem 105 cm żuraw wysięgnik pilot XXL figurki

M6173179

Nowy produkt

Prezentujemy zabawkę sterowaną pilotem na kablu, jest to ogromny żuraw, dźwig do załadunku i rozładunku towarów. Zabawka pozwala dzieciom poznać tajniki pracy dźwigu oraz zasady fizyki. Obracanie dźwigu, podnoszenie załadunku powoduje ruch liny przez co dziecko musi kontrolować jego zachowanie. Produkt został wykonany z dbałością o najmniejsze detale, jest bezpieczny dla dzieci. Ergonomiczny i wygodny pilot połączony jest z dźwigiem przy pomocy przewodu. Żuraw obraca się oraz opuszcza hak na linie, na który można zaczepić akcesoria z zestawu. Zabawka posiada stabilne nóżki, które świetnie podtrzymują ją podczas zabawy i niwelują ryzyko przewrócenia się żurawia.

Więcej szczegółów


75.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

ZABAWKOWY DŹWIG - to idealna zabawka dla małych budowlańców lubiących zabawę z elementami konstrukcyjnymi. Posiada on cztery ramiona, na których stoi zabawka co zapewnia stabilność podczas używania. Zabawka posiada ruchomy wysięgnik, który służy do podnoszenia, przesuwania i opuszczania ciężarów. Został wykonany z dbałością o detale, dzięki temu świetnie odwzorowuje prawdziwą maszynę.

STEROWANY PILOTEM - wysoki, żółty żuraw sterowany jest za pomocą sześciokanałowego pilota, który połączony jest z pojazdem za pomocą kabla. Za jego pośrednictwem mały budowlaniec może obracać wieżyczkę o 90 stopni, poruszać hakiem w górę i w dół oraz do przodu i do tyłu. Do haka przyczepić można platformę ładowniczą z różnymi przedmiotami w środku. Na czubku zabawka posiada małą lampkę, która zapala się podczas podnoszenia lub opuszczania kosza ostrzegając przed “niebezpieczeństwem".

DO SAMODZIELNEGO ZŁOŻENIA - po otwarciu opakowania znaleźć w nim możemy zabawkę w kilku częściach wraz z pilotem. Jest to dodatkowa frajda dla każdego małego konstruktora. Dzięki temu świetnie zapozna się z poszczególnymi częściami maszyny oraz lepiej zrozumie jej działanie. Dźwig jest prosty w montażu dlatego pociecha doskonale poradzi sobie sama, bez pomocy rodzica.

Specyfikacja:

Wiek: 6+
Sterowanie: zdalne
Zasilanie: baterie AA x4 (brak w zestawie)
Wymiary (szer/dł/wys): 63/32/105cm
Waga: 1,1kg
Waga z opakowaniem: 1,7kg

Zawartość zestawu:

- żuraw
- nóżki do podstawy
- pilot
- platforma ładująca
- materiały budowalne
- beczka
- 4 pachołki
- 2 szlabany
- 2 znaki
- 4 budowlańców

Dźwig sterowany pilotem 105 cm żuraw wysięgnik pilot XXL figurki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: