RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Maszyny rolnicze zabawki metalowe 2 traktory 4 ciągnik przyczepa dla dzieci farma

M31781178

Nowy produkt

Maszyny rolnicze to zestaw zabawek dla dzieci, które dają nie tylko wiele radości, ale również pokazują jak na świecie produkuje się żywności. W komplecie znajduje się 6 maszyn, a w tym 2 ciągniki, przyczepa do transportu zwierząt, przyczepa-wywrotka, opryskiwacz i prasa. Zabawki są o tyle ciekawe ponieważ posiadają bardzo ładnie odwzorowane detale niczym prawdziwe maszyny rolnicze. Część elementów jest ruchoma, a to jeszcze bardziej uatrakcyjnia zabawę. Ciągniki posiadają metalową karoserię, a wewnątrz kabiny kierowcy widać szczegóły kolumny kierownicy, rozbudowany panel sterujący pracą traktora oraz podłączonych do niego maszyn. Na zewnątrz uwagę przykuwa układ wydechowy z kominem, schodki, a także zaczep. Dwuosiowa przyczepa do transportu zwierząt posiada otwieraną, tylną klapę, która służy także jako pomost.

Więcej szczegółów


29.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

Dbałość o detale - ciągniki oraz maszyny rolnicze mają precyzyjne odwzorowane kształty poszczególnych elementów
Kolorystyka - osobno malowane elementy podwozia, karoserii, kół i felg oraz poszczególnych części maszyn przykuwają uwagę dzieci i zachęcają do zabawy
Ruchome części - maszyny posiadają ruchome części, które w pewnym stopniu odwzorowują ich działanie w rzeczywistości
Doskonała zabawa - w komplecie znajduje się 6 elementów, które pozwalają na długi czas zabawy przy obsłudze gospodarstwa rolnego

Dwuosiowa przyczepa wywrotka to ruchoma, unosząca się skrzynia ładunkowa z dodatkowo otwieraną tylną burtą. Prasa do słomy lub siana wyposażona jest również w dwie osie, a na jej korpusie ze szczegółami widać budowę podzespołów. Tylna część tej maszyny jest również otwierana. Opryskiwacz posiada jedną oś znajdującą się na dużych kołach. Ponadto wyposażony jest w dwa ramiona, które rozkładają się dwustopniowo, a także w ruchomą klapkę wlewu substancji do opryskiwania. Wszystkie maszyny rolnicze mają czerwone felgi oraz czarne, plastikowe koła z wysokim bieżnikiem. Na obudowach sprzętów rolniczych znajdują się specjalistyczne oznaczenia imitujące marki oraz modele. Każda z maszyn może być zamiennie przyczepiona do każdego z ciągników. Mechanizm podłączenia wymaga jedynie delikatnego ugięcia haka w dół i wsunięcia na niego dyszla z oczkiem zaczepowym. Zabawki nadają się do zabawy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Uatrakcyjnią zabawę w piaskownicy, na ogrodowym trawniku, czy też na balkonie bądź tarasie. Zestaw maszyn rolniczych będzie wspaniałym prezentem dla każdego, małego miłośnika prac w gospodarstwie rolnym. Atrakcyjna kolorystyka i wierne odwzorowanie detali sprawi, że będzie się prezentował okazale także na półce, jako model kolekcjonerski.

Specyfikacja:

Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary ciągnika zielonego (dł/szer/wys): 9,5/6/5,5cm
Wymiary ciągnika pomarańczowego (dł/szer/wys): 9,5/5,8/5,5cm
Wymiary przyczepy do transportu zwierząt (dł/szer/wys): 13,5/5,5/5,5cm
Wymiary wywrotki (dł/szer/wys): 11,5/5,3/5cm
Wymiary opryskiwacza (szer/wys): 35/6,8cm
Wymiary prasy (dł/szer/wys): 14/5,5/5,5cm
Waga zestawu: 300g
Waga z opakowaniem: 410g

W zestawie:

- ciągnik x2
- przyczepa do transportu zwierząt
- wywrotka
- opryskiwacz
- prasa

Zestaw zabawek pojazdy maszyny rolnicze

30 Inne produkty w tej samej kategorii: