RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kolejka drewniana miasto tor pociąg na baterie stacja pojazdy drzewa 330cm XXL

M59111701

Nowy produkt

Kolejka z drewna, tor samochodowy oraz całe miasto to wspaniały pomysł na zabawę w pojedynkę lub w większym gronie dzieci. Poprzez budowanie i ustawianie różnych elementów maluchy mogą ćwiczyć wyobraźnię i kreatywność. Do zabawy samochodem dołączono specjalną planszę z ulicą, która pozwala na poruszanie się pojazdem zarówno po torze jak i po drodze. Zestaw składa się z 88 elementów precyzyjnie wykonanych i ładnie wykończonych, które można układać według własnego pomysłu. W komplecie znajduje się m.in tor, pociąg towarowy, pociąg osobowy, samochód, zestaw drzewek i znaków, 3 ludziki oraz pies policyjny, port przeładunkowy z dźwigiem, a także plansza z drogą samochodową. Elementy kolejki oraz pociągu łączą się ze sobą na magnesy. Dlatego nie ma zbędnych haczyków, które mogłyby się odłamać i sprawiać ciągły problem dziecku z rozłączaniem zestawu. Magnesy są mocne i nie puszczają nawet podczas podniesienia do góry całego zestawu.

Więcej szczegółów


159.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

OGÓLNE ZALETY – tor wykonany jest z drewnianych elementów, które gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia. Naturalny materiał powoduje również, że wykonana z niego kolejka jest bezpieczna dla zdrowia dziecka. Drewniane elementy zestawu można śmiało używać w piasku bądź na trawniku. Drewniana kolejka nadaje się zatem do zabaw w ogrodzie, na tarasie, a także na plaży bądź w piaskownicy. Sprawdzi się idealnie jako prezent na wszelkiego rodzaju okazje.

POBUDZA WYOBRAŹNIĘ - zabawka pobudza kreatywność u najmłodszych oraz wyobraźnię. Możliwość zaprojektowania własnych torów i ich budowy, a następnie zaprojektowania i stworzenia krajobrazu wokół nich to wspaniała zabawa dla każdego. Testowanie stworzonych przez siebie torów sprawi mnóstwo frajdy każdemu dziecku.

BEZPIECZNA - kolejka jest bezpieczna dla najmłodszych. Wszystkie drewniane elementy są doskonale oszlifowane i pomalowane bezpiecznymi dla środowiska farbami. Nie ma tu ponadto żadnych wystających, ostrych elementów, które mogłyby zrobić dziecku krzywdę. Kolejka posiada certyfikaty CE i EN 71.

Kolejka drweniana miasto tor pociąg na baterie stacja pojazdy drzewa 330cm XXL

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: drewno
Zasilanie pociągu: 1x AA (brak w zestawie)
Ilość elementów w zestawie: 88
Długość toru: 3,3m
Wymiary platformy (most) (dł/szer/wys): 29,5/47/12,5cm
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 80x90x33,5cm
Waga z opakowaniem: 4kg

Zawartość zestawu:

- 21 elementów toru
- most
- 4 drzewa (każde składane z 2 elementów = 8)
- 12 choinek
- 2 podpory pod most
- 4 podpory pod port przeładunkowy
- 10 znaków
- 3 budynki (każdy składa się z 3 części, razem 9 elementów)
- 3 ludziki + pies policyjny
- pociąg osobowy – 3 elementy
- pociąg towarowy z 3 wagonami – 9 elementów
- samochód
- dźwig + konstrukcja
- podstawa – port
- plansza imitująca drogę dla samochodu

Kolejka drweniana miasto tor pociąg na baterie stacja pojazdy drzewa 330cm XXL

DŁUGOŚĆ TORU TO AŻ 330 CM!

Jeśli chcesz, by Twój tor był dłuższy, wystarczy że rozbudujesz go o kolejne elementy.

Elementy kolejki oraz pociągu łączą się na magnesy

Wyposażenie nie posiada zbędnych haczyków, które mogłyby się odłamać i sprawiać ciągły problem dziecku z rozłączaniem zestawu.

Magnesy są mocne – nie puszczają nawet podczas podniesienia całego zestawu do góry. Zestaw pozwala na zmianę i rozbudowę toru o dodatkowe elementy w przyszłości, a całość daje się dowolnie modyfikować.

Kolejka drewniana wyposażona została również w port przeładunkowy z magnetycznym dźwigiem. Kręcąc pokrętłami powodujemy delikatny ruch, który wciąga, bądź opuszcza ładunek.
Kolejka drweniana miasto tor pociąg ludziki stacja pojazdy drzewa znaki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: