RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Niezniszczalny samochód akrobata zdalnie sterowany Crazy Twister RC

M3170017

Nowy produkt

Zdalnie sterowany samochód akrobata Twister RC. Wspaniały akrobatyczny model, który posiada niemalże niezniszczalną obudowę. Samochód odpalany jest z pilota i nim sterowany. Taka zabawka sprawi, że nikt nie będzie się nudzić! Autko nie tylko jeździ do przodu i do tyłu oraz skręca, ale również wykonuje szalone akrobacje takie jak drifty. Samochód akrobata jest bardzo prosty w obsłudze i poradzą sobie z nim już małe dzieci. Autko posiada 5 kół i możliwość jazdy w dwóch konfiguracjach. Taka konstrukcja sprawia, że samochodzik poradzi sobie prawie w każdych warunkach. Praktycznie nie istnieje przeszkoda, która byłaby wyzwaniem dla samochodu crazy twister. Autko pokonuje schody, zderza się ze ścianami i nie przewraca się, tylko kontynuuje jazdę. Wesołym akrobacjom, jakie wykonuje samochód akrobata dla dzieci towarzyszą niesamowite efekty świetlne, które w szczególności będą atrakcją podczas wieczornych zabaw.

Więcej szczegółów


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

2 POZYCJE - samochód ma możliwość zmiany pozycji, posiada 5 kół, dzięki czemu przy użyciu środkowych przycisków na pilocie można zmienić jego sposób jazdy. Taka konstrukcja sprawia, że samochodzik poradzi sobie prawie w każdych warunkach. Praktycznie nie istnieje przeszkoda, która byłaby wyzwaniem dla samochodu akrobaty. Autko pokonuje schody, zderza się ze ścianami i nie przewraca się, tylko kontynuuje jazdę.

EFEKTY ŚWIETLNE - niesamowitym akrobacjom towarzyszą ciekawe efekty świetlne, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna i pełna emocji, a zwłaszcza przy zgaszonym świetle.

360 STOPNI - autko porusza się w zakresie 360 stopni, jeździ do przodu, do tyłu oraz skręca i wykonuje drifty.

STEROWANIE PILOTEM RC - samochód akrobata jest bardzo prosty w obsłudze! Pilot jest niesamowicie intuicyjny i poradzą sobie z nim już małe dzieci.

Wiek: 3+
Częstotliwość: 27 Mhz
Zasięg pilota: ~10m
Zasilanie pilota: 2x AA (brak w zestawie)
Zasilanie samochodu: 5x AA (brak w zestawie)
Wymiary samochodu (dł/szer/wys): 30/15/9,5cm
Wymiary pilota (dł/szer/wys): 12/5,5/30cm
Waga z opakowaniem: 1,049kg

W zestawie znajduje się:

- samochód twister
- pilot

Niezniszczalny samochód akrobata zdalnie sterowany Crazy Twister RC

OPIS PILOTA

LEWA GAŁKA – przesuwając gałkę do przodu samochód jedzie do przodu i skręca w lewo, przesuwając gałkę do tyłu jedzie do tyłu skręcając w lewo.

PRAWA GAŁKA - przesuwając gałkę do przodu samochód jedzie do przodu i skręca w prawo, przesuwając gałkę do tyłu jedzie do tyłu skręcając w prawo.

ŚRODKOWY GÓRNY PRZYCISK – zmienia pozycję samochodu do góry.

ŚRODKOWY DOLNY PRZYCISK – zmienia pozycję samochodu w dół.

Przytrzymując jednocześnie 2 gałki do przodu samochód jedzie do przodu.

Przytrzymując jednocześnie 2 gałki do tyłu samochód jedzie do tyłu.
Niezniszczalny samochód akrobata zdalnie sterowany Crazy Twister RC

30 Inne produkty w tej samej kategorii: