RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tor samochodowy elektryczny na prąd wyścigowy 2 pętle 2 autka XXL

M6012915

Nowy produkt

Tor wyścigowy, elektryczny z dwoma pętlami to wymarzona zabawka dla każdego malucha zafascynowanego pojazdami. Zabawka pozwala na ciekawe spędzenie czasu w każdym gronie. Wyścigi samochodów pasjonują dużych i małych! Zestaw posiada mnóstwo elementów, dzięki którym jest możliwość utworzenia różnych konfiguracji. Tor umożliwia bezkolizyjne skrzyżowania, zjawiskowe pętle oraz utworzenie piekielnie ostrych zakrętów. W zestawie znajduje się instrukcja, na której pokazujemy kilka różnych schematów do zbudowania. Dwie, duże pętle zdecydowania dodają pikanterii podczas wyścigów. Licznik okrążeń dla każdego pasa ruchu oraz samochodziki nie wymagają żadnych baterii. Całość zasilana jest ze stacji podłączonej do zasilacza sieciowego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


119.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

2 PĘTLE - ten to ma wiele możliwości do zbudowania! W zestawie znajduje się instrukcja, na której pokazane jest kilka przykładowych schematów. Możliwości jest wiele, wystarczy odrobina wyobraźni i powstanie niepowtarzalny tor elektryczny. Zestaw zawiera również elementy umożliwiające utworzenie dwóch pętli! Jest to wymarzona zabawka dla małego miłośnika samochodów.

LICZNIK OKRĄŻEŃ - oznacza prawdziwe wyścigi i rywalizację, ten produkt posiada automatyczny licznik okrążeń, który po przejechaniu samochodzików liczy okrążenia. Licznik znajduje się po obu stronach i liczy okrążenia dla każdego pasa uchu osobno.

SAMOCHODZIKI - do zestawu dołączono 2 różne autka, które pozwolą na zabawę we dwie osoby. Jest to zarówno świetny pomysł na spędzenie czasu dziecka ze znajomymi, a także na wspólne rodzinne wieczory!

PILOT - sterowanie odbywa się za pomocą pilotów. Należy je podłączyć do stacji. Zestaw nie wymaga zasilana na baterie, wystarczy za pomocą dołączonego zasilacza podłączyć go do gniazda sieciowego.

Cechy produktu:


Wiek: 6+
Skala: 1:43
Długość toru: ~790cm
Ilość elementów w zestawie: 146
Wymiary samochodziku (dł/szer/wys): 10,5/4,5/3,5cm
Waga zestawu z opakowaniem: 3,2kg

W zestawie znajdziesz:

- elementy toru
- 2 samochodziki
- znaki ostrzegawcze
- barierki
- naklejki
- 2 piloty
- zasilacz

2 SAMOCHODZIKI DO ŚCIGANIA SIĘ

W zestawie znajdują się 2 różne autka, które pozwolą na zabawę dla dwóch osób. Jest to zarówno świetny pomysł na spędzenie czasu dziecka ze znajomymi, a także na wspólne rodzinne wieczory, a w szczególności z tatą
Tor samochodowy elektryczny na prąd wyścigowy 2 pętle 2 autka XXL
Tor samochodowy elektryczny na prąd wyścigowy 2 pętle 2 autka XXL

STABILNA KONSTRUKCJA

Elementy toru łączy się na zasadzie wpinania, co sprawia, że konstrukcja jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Fragmenty łączy się w prosty i szybki sposób, dlatego poradzą sobie z tym nawet dzieci.

2 PILOTY DO STEROWANIA

Piloty należy podłączyć do stacji. Tor nie wymaga baterii, wystarczy za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza podłączyć go do gniazda sieciowego.

Ustaw 2 samochodziki na starcie i gaz do dechy! Ten kto pierwszy pokona określoną ilość okrążeń i wróci na metę oraz nie wypadnie z toru wygrywa!
Tor samochodowy elektryczny na prąd wyścigowy 2 pętle 2 autka XXL
Tor samochodowy elektryczny na prąd wyścigowy 2 pętle 2 autka XXL

LICZNIK OKRĄŻEŃ

Tor posiada automatyczny licznik okrążeń, który po przejechaniu samochodziku liczy okrążenie. Licznik znajduje się po obu stronach toru i liczy okrążenia dla obu autek.

NIE WYMAGA BATERII

Cały tor zasilany jest za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza, który wystarczy podłączyć do wtyczki sieciowej.
Tor samochodowy elektryczny na prąd wyścigowy 2 pętle 2 autka XXL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: