RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dźwig sterowany pilotem 65 cm żuraw wysięgnik pilot zabawka

MAX1173179

Nowy produkt

Prezentujemy zabawkę sterowaną pilotem na kablu, jest to duży żuraw, dźwig do załadunku i rozładunku towarów. Zabawka pozwala dzieciom poznać tajniki pracy dźwigu oraz zasady fizyki. Duży żuraw o wielkości aż 65 cm posiada ruchome elementy oraz świecącą lampkę na czubku. Sterowany jest za pomocą czterokanałowego pilota. Zabawka ta zapewni wiele godzi wyśmienitej zabawy zarówno dużym jak i małym chłopcom. Za pomocą dołączonego do zestawu pilota dziecko może wykonać cztery ruchy: ruch wieżyczki w prawo, ruch wieżyczki w lewo a także podnoszenie i opuszczanie haka. Możliwość zdalnego sterowania rozwinie w dziecku umiejętności pożądane w dorosłym życiu. Podczas zabawy pociecha będzie ćwiczyć zdolności manualne, koncentrację, logiczne myślenie a także pozna działanie prawdziwego żurawia. Dzięki temu, że zabawka wymaga złożenia, dziecko może spędzić czas poznając poszczególne części maszyny i lepiej zrozumieć ich działanie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


51.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

ZDALNIE STEROWANY DŹWIG ZABAWKOWY - to super zabawka dla małych budowlańców lubiących zabawę z elementami konstrukcyjnymi. Wysoki, żółty żuraw sterowany jest za pomocą czterokanałowego pilota. Posiada cztery ramiona, na których stoi zabawka co zapewnia stabilność podczas używania. Na górze dźwigu znajduje się kabina, w której siedzi operator sterujący maszyną. Zabawka posiada ruchome ramię, które służy do podnoszenia i opuszczania ciężarów. Został wykonany z dbałością o detale, dzięki temu świetnie odwzorowuje prawdziwą maszynę.

DO SAMODZIELNEGO ZŁOŻENIA - po otwarciu opakowania znaleźć w nim możemy zabawkę w kilku częściach wraz z pilotem. Jest to dodatkowa frajda dla każdego małego konstruktora. Dzięki temu świetnie zapozna się z poszczególnymi częściami maszyny oraz lepiej zrozumie jej działanie. Dźwig jest prosty w montażu dlatego pociecha doskonale poradzi sobie sama, bez pomocy rodzica.

Specyfikacja:

Wiek: 6+
Wymiary (szer/dł/wys): 27/39/63,5cm
Waga: 0,6kg
Waga w opakowaniu: 1kg
Sterowanie: zdalne
Zasilanie: baterie AA x2 (brak w zestawie)

Zawartość zestawu:

- żuraw
- nóżki do podstawy
- pilot
- koszyk

Dźwig sterowany pilotem 65 cm żuraw wysięgnik pilot zabawka

STABILNA PODSTAWA

Zabawka posiada stabilne nóżki, które świetnie podtrzymują ją podczas zabawy i niwelują ryzyko przewrócenia się żurawia.
Dźwig sterowany pilotem 65 cm żuraw wysięgnik pilot zabawka
Dźwig sterowany pilotem 65 cm żuraw wysięgnik pilot zabawka

RAMIĘ Z LINKĄ

Dzięki temu, że dźwig posiada ramię, przez które przechodzi linka podtrzymująca hak, możemy podnosić i opuszczać kosz z przedmiotami za pomocą pilota.

PILOT DO STEROWANIA DŹWIGIEM

Do zestawu dołączony został pilot, który posiada cztery kanały. Z jego możemy obracając dźwig w prawo i lewo nawet o 360 stopni oraz opuszczać i podnosić ramie z hakiem
Dźwig sterowany pilotem 65 cm żuraw wysięgnik pilot zabawka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: