RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tor samochodowy świecący wyścigowy 458 elementów 2 samochody na baterie

M33127818

Nowy produkt

Duży świecący tor z autkiem to wymarzona zabawka dla każdego samochodów i motoryzacji. 458 ELEMENTÓW DO ZBUDOWANIA 2 SAMOCHODY! W zestawie znajduje się wiele elementów toru, występuje on w 4 kolorach, żółty, pomarańczowy, zielony oraz niebieski. Samochody zasilane są bateriami, dzięki czemu z dużą prędkością poruszają się po torze, a ich przyczepność jest na tyle mocna, że nie wypadną na zakrętach. Dodatkowo podczas jazdy samochodziki świecą, ich światełka migają w kolorze czerwono-niebieskim. Elementy toru mocujemy ze sobą metodą ‘wpinania’. Jest to łatwy, a zarazem najszybszy sposób ułożenia. Tor można dowolnie konfigurować nawet podczas jazdy. DLA DUŻYCH I MAŁYCH - świecący tor samochodowy to bez wątpienia jedna z tych zabawek, którą chętnie bawić będzie się nie tylko dziecko, ale i cała jego rodzina. Wspólnie spędzony czas z pewnością zaprocentuje.

Więcej szczegółów


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ŚWIECI W NOCY / FLUORESCENCYJNY - tor samochodowy świeci w nocy, co jest ogromną atrakcją dla dzieci. Po zgaszeniu światła będzie się pięknie prezentować.

DOWOLNE KOMBINACJE TORÓW - elementy torów są elastyczne i można układać z nich dowolne trasy, w tym również wzniesienia. Dzięki temu zabawka nie nudzi się szybko, ponieważ za każdym razem tor świecący może wyglądać zupełnie inaczej. W zestawie znajduje się również most, tunel, a nawet skrzyżowanie i stacja paliw.

BAWI I ROZWIJA - świecący tor wyścigowy to nie tylko rewelacyjna zabawka, ale również wspieranie zdolności manualnych i konstrukcyjnych dziecka, a także rozwijanie jego wyobraźni i kreatywności.

Cechy produktu:

Wiek: 3+
Materiał: tworzywo sztuczne;
Charakterystyka: świeci w ciemności;
Możliwość łączenia toru dowolnie: tak;
Ilość elementów: 484;
Długość złożonego toru: 675cm;
Szerokość toru: 8cm;
Wymiary: szerokość/wysokość/głębokość: 120/15/100 cm;
Waga: 1 kg;
Waga w opakowaniu: 1,2 kg

W zestawie:

- tor 450 elementów
- 2 autka
- stacja paliw
- 3 znaki
- 2 drzewka
- skrzyżowanie
- tunel
- 20 elementów mostu
- 4 elementy wzniesienia

30 Inne produkty w tej samej kategorii: