RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tor samochodowy do zbudowania 500 elementów + 2 samochodziki na baterie

M70212020

Nowy produkt

Duży tor z samochodzikami to wymarzona zabawka dla każdego samochodów i motoryzacji. 500 ELEMENTÓW DO ZBUDOWANIA 2 SAMOCHODY! W zestawie znajduje się wiele elementów toru do zbudowania. Samochody zasilane są bateriami, dzięki czemu z dużą prędkością poruszają się po torze, a ich przyczepność jest na tyle mocna, że nie wypadną na zakrętach. Elementy toru mocujemy ze sobą metodą ‘wpinania’. Jest to łatwy, a zarazem najszybszy sposób ułożenia. Tor można dowolnie konfigurować nawet podczas jazdy. DLA DUŻYCH I MAŁYCH - świecący tor samochodowy to bez wątpienia jedna z tych zabawek, którą chętnie bawić będzie się nie tylko dziecko, ale i cała jego rodzina. Dołączone do zestawu zabudowania w postaci mostów, tuneli, skrzyżowań i zabudowań dodatkowo urozmaicają zabawę.

Więcej szczegółów


69.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

DOWOLNE KOMBINACJE TORÓW - elementy torów są elastyczne i można układać z nich dowolne trasy, w tym również wzniesienia. Dzięki temu zabawka nie nudzi się szybko, ponieważ za każdym razem tor świecący może wyglądać zupełnie inaczej. W zestawie znajduje się również most, tunel, a nawet skrzyżowanie i stacja paliw.

BAWI I ROZWIJA - świecący tor wyścigowy to nie tylko rewelacyjna zabawka, ale również wspieranie zdolności manualnych i konstrukcyjnych dziecka, a także rozwijanie jego wyobraźni i kreatywności.

Cechy produktu:

Wiek: 3+
Materiał: tworzywo sztuczne;
Ilość wszystkich elementów: 293;
Wymiary (dł/szer/wys): 120/150/15cm;
Waga: 1,4kg;
Waga w opakowaniu: 1,9kg.

W zestawie:

- 240 elementów toru
- 8 twardych elementów toru
- 2 auta
- stacja paliw
- 3 znaki
- 3 latarnie
- 4 palmy
- 2 tunele górskie
- start
- skrzyżowanie
- 28 elementów mostu

30 Inne produkty w tej samej kategorii: