RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Samolot interaktywny pasażerski zabawka dla dzieci jeździ świeci dźwięk

M2011609

Producenta

Pasażerski samolot do zabawy przypadnie do gustu każdemu małemu miłośnikowi lotnictwa. Dzięki starannemu wykonaniu z dbałością o szczegóły, samolot dla dzieci jest zabawką bardzo realistyczną i pobudzającą dziecięcą wyobraźnię. Samolot interaktywny wykonany jest z wytrzymałego plastiku i posiada opływowe kształty, więc jest bezpieczny dla najmłodszych i wytrzymały. Został wyposażony jest w atrakcyjne efekty dźwiękowe, które odtwarzane są po naciśnięciu guziczka. Dźwięki kojarzą się z tymi, które słychać podczas prawdziwego lotu samolotem. Całość uatrakcyjniają dodatkowe efekty świetlne. Są one szczególnie atrakcyjne wieczorem, przy zgaszonym świetle, jednak robią wrażenie również w dzień. Samolot dla dzieci posiada dwa światła boczne oraz światło centralne, które oświetla kabinę pilota. Samolot interaktywny może nie tylko „latać”, gdy jest prowadzony w powietrzu przez dziecięcą rączkę. Zabawka samolot może również jeździć po pasie startowym i to zupełnie samodzielnie, dzięki napędowi gumowych kół.

Więcej szczegółów


33.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

REALISTYCZNY WYGLĄD – zabawka samolot wykonana jest z dbałością o szczegóły, więc jest bardzo realistyczna i bardzo dobrze odwzorowuje prawdziwy samolot pasażerski. Posiada opływowe kształty i żywą kolorystykę. Dzięki dbałości o detale doskonale pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do zabawy.

EFEKTY DŹWIĘKOWE – zestaw uatrakcyjniają efekty dźwiękowe. Wystarczy nacisnąć guziczek, który znajduje się w górnej części samolotu, a dziecko usłyszy dźwięki kojarzące się z prawdziwym lotem samolotem.

EFEKTY ŚWIETLNE – nie mogło zabraknąć tu również efektów świetlnych. Samolot dla dzieci posiada światła boczne oraz światło kokpitu pilota. Robią one wrażenie nie tylko wieczorem, gdy jest już ciemno, ale również w dzień.

NAPĘD – samolot interaktywny został wzbogacony także o napęd kół, dzięki czemu po rozpędzeniu będzie jeździć po gładkiej powierzchni samodzielnie.

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: biały/niebieski
Funkcje: świeci, wydaje dźwięki, na napęd
Wymiary (wys/szer/gł): 10,5/18/20cm
Waga w opakowaniu: 0,03 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: