RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sejf elektroniczny z alarmem zamek z szyfrem na klucz przykręcany do ściany

MAX-95062157

Nowy produkt

Sejf elektroniczny z podwójny zamkiem to doskonałe zabezpieczenie do przechowywania cennych, wartościowych przedmiotów we własnym domu, biurze lub w innym miejscu. Taki sejf sprawdzi się również w hotelowym pokoju, gdzie zapewni spokój przebywających w nim gości, którzy będą mogli bezpiecznie zdeponować w nim nie tylko środki płatności, ale również dokumenty podróżne. Solidnie wykonanie oraz możliwość ustawienia własnego szyfru daje pewność i bezpieczeństwo oraz gwarantuje, że nikt poza nami nie będzie miał dostępu do zawartości. Sejf jest trwały i odporny na uszkodzenia oraz stosunkowo ciężki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilaniena baterie
Zamek szyfrowyTak

Więcej informacji

Zamknięcie drzwi następuje poprzez grube, metalowe rygle, które skutecznie spełniają dodatkową rolę zabezpieczającą, uniemożliwiając ich sforsowanie. Sejf zapewnia możliwość trzymania wszelkich ważnych rzeczy, m.in. pieniędzy, biżuterii, dokumentów bądź małego sprzętu elektronicznego, a także nośników pamięci z wrażliwymi danymi. Dno sejfu można wyłożyć znajdującą się w zestawie, materiałową podkładką. Uchroni ona biżuterię bądź inne kosztowności przed przypadkowym uszkodzeniem lub zarysowaniami. Na froncie drzwi znajduje się elektroniczny panel sterujący. Jest on zasilany przez 4 baterie (dołączone w zestawie). Mamy również dostęp do tradycyjnego zamka na klucz. Umożliwia on awaryjne otwarcie sejfu w przypadku zapomnienia kodu. Klucz powinien być zatem trzymany w ukryciu, z daleka od sejfu, aby nie umożliwiać dostępu osobom niepowołanym. Na drzwiach zamontowane jest pokrętło służące do otwierania drzwi sejfu. Znajdujące się koło niego sygnalizujące diody informują o stanie baterii, a także o tym, czy poprawnie wykonujemy czynności. W momencie konieczności wymiany baterii, dioda po otwarciu sejfu świeci się na czerwono. Za pomocą panelu można ustawić i zmieniać swój osobisty kod dostępu. Jeżeli hasło dostępu zostanie wpisane błędnie trzykrotnie, to rozlegnie się alarmujący sygnał dźwiękowy, a klawiatura zostanie zablokowana na 20 sekund. Do zestawu dołączono również rozporowe kołki montażowe, które umożliwiają przykręcenie sejfu do ściany przez znajdujące się w tylnej części otwory.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Zasilanie: 4x bateria AA (są w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 31/20/20cm
Waga: 4,7kg
Waga z opakowaniem: 5,2kg

Zawartość zestawu:

- sejf elektroniczny
- 4x baterie AA
- 2 kluczyki
- 4 kołki montażowe

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA – grube ściany oraz solidne drzwi zabezpieczają przed sforsowaniem.
PODWÓJNE ZABEZPIECZENIE – elektroniczne szyfrowanie oraz awaryjne otwieranie poprzez tradycyjny zamek na klucz gwarantują wysoką ochronę dostępu.
WKŁADKA – pozwala na ochronę biżuterii bądź innych kosztowności, które nie są narażone na obicia i zarysowania.
POJEMNOŚĆ – wymiary umożliwiają przechowywanie cennych przedmiotów, a także ważnych dokumentów.30 Inne produkty w tej samej kategorii: