RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Skrzynka pocztowa na listy gazety ulotki srebrna lub czarna

Nowy produkt

Skrzynka na listy posiada zasłonięty wrzut co oznacz, że jej wnętrze osłonięte jest przed działaniem czynników atmosferycznych. Górna klapka osiada na dwóch gumowych podkładkach i dzięki temu nie hałasuje. Natomiast wyprofilowaną krawędź ułatwia jej otwieranie. Spływająca po skrzynce woda lub zacinający deszcz nie dostaje się do górnej szpary między drzwiczkami a skrzynką. Tym samym woda nie wpływa do środka. W konstrukcji skrzynki znajdują się otwory wentylacyjne, które pozwalają na cyrkulację powietrza i wyparowywanie wilgoci w sposób naturalny. Przednie drzwiczki zamykane są na zamek, otwierają się na tyle szeroko, aby pozwolić na łatwy dostęp do wnętrza skrzynki na listy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


139.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ZASŁONIĘTY WRZUT – skrzynka posiada wrzut który jest zabezpieczony przez specjalną zakładkę chroniącą korespondencję przed warunkami atmosferycznymi.
MIEJSCE NA GAZETY I ULOTKI – u podstawy skrzynki znajduje się specjalny otwór, w którym zmieszczą się zwinięte gazety, gazetki reklamowe bądź ulotki.
2 KLUCZYKI – w komplecie znajduje się para kluczy, dzięki czemu nie ma potrzeby dorabiania kolejnego egzemplarza w przypadku obsługi skrzynki przez dodatkowe osoby.
ELEMENTY MONTAŻOWE – w zestawie dołączone są kołki montażowe oraz gumowe podkładki/dystanse, za pomocą których wystarczy przykręcić skrzynkę przez znajdujące się w tylnej ściance otwory.

Na górze drzwiczek umieszczone jest okienko adresowe, w które można włożyć numer lokalu bądź nazwę adresata. W środkowej części frontu umieszczono 3 małe okienka przez które można bez otwierania drzwiczek sprawdzić, czy wewnątrz skrzynki znajduje się jakiś list. U podstawy skrzynki umiejscowiony jest otwór do pozostawiania gazet, gazetek reklamowych bądź ulotek. Gładka powierzchnia sprawia, że skrzynka jest łatwa w czyszczeniu i nie zbiera nadmiernie zanieczyszczeń w postaci opadającego kurzu lub pyłów. Klasyczna kolorystyka oraz ciekawy kształt frontu skrzynki dobrze komponują się z każdego rodzaju ogrodzeniem.

Specyfikacja:

Kolor: srebrny lub czarny
Wymiary (dł/szer/wys): 10/30,7/34cm
Waga zestawu: 1,95kg
Waga z opakowaniem: 2,2kg
W zestawie skrzynka na listy oraz 4 kołki montażowe i podkładki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: