RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Pokrywa wiązana na basen ogrodowy Easy Set Intex 396 cm INTEX 28026 Zobacz większe

Pokrywa wiązana na basen ogrodowy Easy Set Intex 396 cm INTEX 28026

28026

Nowy produkt

Uniwersalna pokrywa firmy Intex do zastosowania w okrągłych basenach ogrodowych z dmuchanym kołnierzem o średnicy do 396 cm. Zapewnia ochronę przed liśćmi, owadami lub innymi zanieczyszczeniami, które mogą wlecieć do basenu. Produkt zwiększa także bezpieczeństwo dzieci, gdyż zapobiega przypadkowemu wpadnięciu pociech do zbiornika z wodą.

Więcej szczegółów


41.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Rodzaj basenurozporowy
Kształt basenuokrągły
Średnica basenu396cm

Więcej informacji

Na jej środku znajdują się otwory deszczowe, które nie pozwalają na zbieranie się wody z opadów deszczowych. Nie ma znaczenia czy basen jest firmy Intex czy firmy Bestway. Pokrywa jest uniwersalna. Należy ją naciągnąć na basen i zawiązać. Posiada wbudowaną linkę, którą dodatkowo naciągamy pokrywę i zawiązujemy. Jeżeli chciałbyś postawić basen w cieniu drzewa, lecz liście i inne zanieczyszczenia nie dają Tobie spokoju, to ta pokrywa jest właśnie dla Ciebie! Przykrycie skutecznie kończy koszmar związany w ciągłym wyławianiem różnorakich elementów środowiska z wody. Po zakończeniu zabawy wystarczy przykryć zbiornik z wodą, aby przy następnej kąpieli cieszyć się czystą wodą bez owadów czy liści.

Dane techniczne:

Wymiary: średnica 396 cm
Zastosowanie do basenów: okrągłe, do ø 396 cm na dmuchany kołnierz
Waga: 3,85 kg
Zakładka: 30 cm
Materiał: PCV   
Zawiązywana: tak (linka)

30 Inne produkty w tej samej kategorii: