RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pokrywa wiązana gumowa do basenu stelażowego 488 cm Bestway 58249

Bestway 58249

Nowy produkt

Uniwersalna pokrywa firmy Bestway do zastosowania w okrągłych basenach ogrodowych ze stelażem o średnicy do 488cm. Zapewnia ochronę przed liśćmi, owadami lub innymi zanieczyszczeniami, które mogą wpaść do basenu. Produkt zwiększa także bezpieczeństwo dzieci, gdyż blokuje wejście do zbiornika z wodą. Pokrywa na basen stelażowy posiada linkę do jej zawiązania.

Więcej szczegółów


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Rodzaj basenustelażowy
Kształt basenuokrągły
Średnica basenu488cm

Więcej informacji

Na jej środku znajdują się otwory deszczowe, które nie pozwalają na zbieranie się wody z opadów deszczowych. Nie ma znaczenia czy basen jest firmy Intex czy firmy Bestway. Pokrywa jest uniwersalna i pasuje na każdy stelaż. Należy ją naciągnąć na basen i zawiązać. Możemy jej użyć do basenu o mniejszej średnicy 427cm pozostawiając większy zakład. Posiada wbudowaną linkę, którą dodatkowo naciągamy pokrywę i zawiązujemy. Jeżeli chciałbyś postawić basen w cieniu drzewa, lecz liście i inne zanieczyszczenia nie dają Ci spokoju, to ta pokrywa jest właśnie dla Ciebie! Przykrycie skutecznie kończy koszmar związany w ciągłym wyławianiem różnych elementów z wody. Po zakończeniu zabawy wystarczy przykryć basen, aby przy następnej kąpieli cieszyć się czystą wodą bez owadów i liści.

Dane techniczne:

- otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie
- wykonana z wytrzymałego materiału
- pasuje do basenu stelażowego o średnicy 427 cm
- opaski linowe
- na basen stelażowy 427/488 cm
- średnica 493cm
- waga 5,95 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: