RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pokrywa solarna 244 cm na basen stelażowy lub rozporowy INTEX 29020

29020 Intex

Nowy produkt

Uniwersalna pokrywa solarna do okrągłych basenów ogrodowych rozporowych Easy-Set oraz do stelażowych o średnicy 244 cm. Pozwala na utrzymanie stałej temperatury wody oraz dodatkowo ogrzewa ją dzięki wykorzystaniu energii słonecznej. Jak jednocześnie zadbać o czystość wody w basenie, zabezpieczyć zbiornik przed korzystaniem z niego przez dzieci oraz utrzymywać stałą, optymalną temperaturę? Decydując się na zakup pokrywy solarnej zapewnisz sobie te wszystkie atuty. Mata Intex nie tylko wykorzystuje energię słoneczną, która ogrzewa wodę, ale również zachowuje jej odpowiedni poziom nagrzania.

Więcej szczegółów


35.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 244cm

Więcej informacji

Wystarczy położyć pokrywę bezpośrednio na tafli wody i pozostawić na słońcu. Już po kilku godzinach możemy wsunąć ręką do wody i stwierdzimy kilku stopniową różnicę w temperaturze wody. A nocą, kiedy jest chłodniej pokrywa solarna zmniejsza stopień wychładzania się wody. Pokrywa solarna utrzymuje się na powierzchni wody, należy ułożyć ją warstwą bąbelkową do dołu. Na jej środku znajdują się otwory deszczowe, które nie pozwalają na zbieranie się wody z opadów atmosferycznych.

Dane techniczne:

Przeznaczenie do basenów: okrągłe
Kompatybilność z basenami: 244 cm
Rodzaj basenu: stelażowy i rozporowy
Średnica pokrywy: 190 cm
Waga: 0,60 kg

19 Inne produkty w tej samej kategorii: