RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pokrywa solarna 488 cm na basen stelażowy lub rozporowy INTEX uniwersalna 29024

29024 Intex

Nowy produkt

Pokrywa do basenów rozporowych i stelażowych Easy-Set oraz Metal Frame o średnicy 488 cm. Mata solarna pozwala na utrzymanie stałej temperatury wody oraz dodatkowo ogrzewa ją dzięki wykorzystaniu energii słonecznej. Jak jednocześnie zadbać o czystość wody w basenie, zabezpieczyć zbiornik przed korzystaniem z niego przez dzieci oraz utrzymywać w nim stałą, optymalną temperaturę? Decydując się na zakup pokrywy solarnej zapewnisz sobie te wszystkie atuty. Uniwersalną matę Intex wystarczy położyć pokrywę bezpośrednio na tafli wody i pozostawić na słońcu.

Więcej szczegółów


179.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 488cm

Więcej informacji

Już po kilku godzinach możemy wsunąć ręką do wody i stwierdzimy kilku stopniową różnicę w temperaturze wody. A nocą, kiedy jest chłodniej pokrywa solarna zmniejsza stopień wychładzania się wody. Pokrywa solarna utrzymuje się na powierzchni wody, należy ułożyć ją warstwą bąbelkową do dołu. Na jej środku znajdują się otwory deszczowe, które nie pozwalają na zbieranie się wody z opadów atmosferycznych.

Dane techniczne:

Przeznaczenie do basenów: okrągłe
Kompatybilność z basenami: 488 cm
Średnica pokrywy: 470 cm
Waga: 4,30 kg

19 Inne produkty w tej samej kategorii: