RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pokrywa solarna do basenu stelażowego 427 cm nagrzewa wodę Bestway 58252

Bestway 58252

Nowy produkt

Uniwersalna pokrywa solarna do okrągłych basenów ogrodowych - stelażowych. Akcesorium podnosi temperaturę wody oraz dodatkowo spowalnia proces wychładzania przez noc. Jak jednocześnie zadbać o czystość wody w basenie, zabezpieczyć zbiornik przed korzystaniem z niego przez dzieci oraz utrzymywać w nim stałą, optymalną temperaturę? Decydując się na zakup pokrywy solarnej zapewnisz sobie te wszystkie atuty. Mata nie tylko wykorzystuje energię słoneczną, która ogrzewa wodę, ale również zachowuje jej odpowiedni poziom nagrzania. Pokrywa o średnicy 417 cm nadaje się do stosowania na okrągłych basenach stelażowych o średnicy 427 cm.

Więcej szczegółów


139.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 427cm

Więcej informacji

Wystarczy położyć pokrywę bezpośrednio na tafli wody i pozostawić na słońcu. Już po kilku godzinach możemy wsunąć ręką do wody i stwierdzimy kilku stopniową różnicę w temperaturze wody. A nocą, kiedy jest chłodniej pokrywa solarna zmniejsza stopień wychładzania się wody. Pokrywa solarna utrzymuje się na powierzchni wody, należy ułożyć ją warstwą bąbelkową do dołu. Na jej środku znajdują się otwory deszczowe, które nie pozwalają na zbieranie się wody z opadów atmosferycznych.

IZOLUJE I OGRZEWA WODĘ – struktura pokrywy ogranicza utratę ciepła i pozwala na nagrzewanie się wody od promieni słonecznych.

UNOSI SIĘ NA POWIERZCHNI – wykonana z folii komórkowej z wysoką zawartością powietrza, które utrzymuje pokrywę na powierzchni wody.

ŁATWA W UŻYTKOWANIU – wystarczy rozłożyć pokrywę równomiernie na powierzchni wody.

PRECYZYJNIE DOPASOWANA – dedykowana do basenu stelażowego o średnicach 427cm do 457cm.
 
Specyfikacja:

- dzięki energii słonecznej pomaga podgrzać i zachować temperaturę wody
- zabezpiecza taflę wody przed zanieczyszczeniami
- łatwa w użyciu
- przeznaczona do basenu okrągłego 427 cm
- wymiar 417 cm
- waga 2,85 kg

Podwójna folia bąbelkowa - wykorzystuje energie słoneczną - przyśpiesza ogrzewanie wody w basenie - zatrzymuje ciepło w basenie - zabezpieczenie przed zabrudzeniami

19 Inne produkty w tej samej kategorii: