RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zwijarka do folii pokrywy solarnej na basen prostokątny 274 - 488 cm Intex 28051

28051

Nowy produkt

Zwijarka na basen przeznaczona do montażu za zbiornikach stelażowych, prostokątnych o szerokości od 274cm do 488cm. W przypadku większych basenów ręczne ściąganie oraz zakładanie pokrywy solarnej jest dość uciążliwe. Nie dość że sama pokrywa zajmuje sporo miejsca, to też lekka nie jest. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest ręczna zwijarka na korbkę Intex 28051. Zamocuj ją na swoim basenie ogrodowym, a oszczędzisz czas i siły. Montaż jest bardzo łatwy i szybki, a w zestawie otrzymasz wszystkie mocowania i metalowe przedłużenia dzięki którym dopasujesz szerokość zwijarki do szerokości swojego basenu. Korbowa zwijarka do pokrywy solarnej posiada antykorozyjną korbę i ręczną blokadę.

Więcej szczegółów


599.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Szerokość basenu 274cm

Więcej informacji

Ręczna zwijarka do pokryw solarnych (tych leżących na wodzie) pasuje do basenów stelażowych, prostokątnych o szerokości od 274 do 488cm (czyli tych największych). Pokrywa solarna to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które nie tylko ochroni basen przed zanieczyszczeniami, ale również sprawi, że woda będzie w nim cieplejsza. Wystarczy ją położyć na tafli wody i gotowe. Pokrywa skupia promienie słoneczne, dzięki czemu woda staje się cieplejsza. W nocy zaś uniemożliwia ona wodzie wychłodzenie, dzięki czemu dnia następnego nagrzeje się ona znacznie szybciej.

Cechy zwijarki:

- łatwość w montażu
- wytrzymała konstrukcja
- pomaga w utrzymaniu temperatury wody
- antykorozyjna korba ręczna z blokadą
- ochrona przed zanieczyszczeniami
- pasuje do basenu stelażowego o szerokości od 274 do 488 cm
- waga 6,75 kg

Zwijarka do folii solarnej do basenów stelażowych 274 - 488 cm INTEX 28051

19 Inne produkty w tej samej kategorii: