RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Półka szerokości 120cm wenge olcha dąb Craft biały sonoma 2 przegrody dzielące

Nowy produkt

Półka z przegrodami o łącznej szerokości 120cm. Dostępna w różnych kolorach, idealna do każdego pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm i krawędziom oklejonych obrzeżem ABS mebel jest solidny i łatwy w pielęgnacji. Będzie nam służył długie lata. Półkę łatwo się składa, jej boczne ścianki i przegródki utrzymają Twoje książki w pionie. Może być przeznaczona również do kuchni na akcesoria lub do biura na dokumenty i segregatory. Gruba płyta sprawia, że półka jest mocna i sztywna.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


250.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wnęka na akcesoria Tak
Wysokość mebla 30cm
Głębokość mebla 30cm
Typ koloru kolor matowy
Szerokość mebla 120cm
Rodzaj szafki wisząca

Więcej informacji

Realizacja zamówienia:

Na realizację zamówienia w naszej fabryce należy łącznie oczekiwać od 14 do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Nie są magazynowane. Czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień i kolejki w fabryce.

Dostępne kolory:

Meble w kolorze białym rozjaśnią i optycznie powiększą pomieszczenie. Ciemny kolor wenge nada kontrastu i klasycznej elegancji. Meble w kolorze olcha i dąb sonoma nawiązują do barw naturalnych występujących w przyrodzie i elementów wykonanych z drewna. Kolory dąb craft złoty i dąb craft srebrny wyglądają jak, stare, rustykalne drewno, więc wspaniale pasują do pomieszczeń o charakterze Vintage. Dąb craft biały nawiązuje do jasnej i minimalistycznej aranżacji pomieszczeń, tworząc połączenie loftu i jasnych mebli skandynawskich. Prezentowane kolory ostatnimi czasy przełamują wszelkie trendy i są bardzo modne. Są to kolory matowe bez połysku.

- dąb Craft złoty
- dąb Craft biały
- dąb Craft srebrny
- dąb sonoma
- olcha
- wenge
- biel alpejska

Materiał:

Półka wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS. Półkę wieszamy na uchwytach regulowanych wpuszczonych w tylną ścianę. Całość skręcona na mimośrody i kołki bez kleju.

Wymiary:

- wysokość 30cm
- szerokość 120cm
- głębokość 30cm

Montaż:

Półkę wysyłamy do samodzielnego montażu, w paczce komplet okuć i instrukcja montażu. Każdy mebel pakowany jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF. Czas montażu wynosi około 20-30 min. Montaż przy pomocy kołków i mimośrodów jest szybki i pozwala w każdej chwili rozłożyć meble.

Gwarancja producenta 24 m-ce

12 Inne produkty w tej samej kategorii: