RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

POWERBANK Szminka 2600 mAh ukryty i zaprojektowany specjalnie dla kobiet

P2600R

Nowy produkt

Kiedy nie masz ładowarki lub jesteś w trasie samochodem taki power bank uratuje Twój telefon przed rozładowaniem. Idealny na prezent, gdyż żadna pani o takim urządzeniu nie słyszała! Ukryty w szmince powerbank czyli awaryjna ładowarka może z powodzeniem zagościć w damskiej torebce. Nikt się nie spodziewa co ona kryje w sobie. Taki podręczny zapas energii sięgający 2600mAh pozwala robić rzeczy dotychczas nieosiągalne. Spokojnie możesz pojechać w każdą podróż i na wszystkie spotkania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


79.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Najważniejsze jednak, że zyskujesz rzeczy bezcenne czyli pewność i spokój gdziekolwiek jesteś. Po prostu podłączasz power bank do twojego urządzenia jakby to była normalna ładowarka sieciowa. Możesz więc dalej pracować, grać, oglądać, a twoich działań nie ogranicza dostęp do gniazdka elektrycznego. Niezwykła funkcjonalność tego urządzenia idzie w parze z jego unikalnym wyglądem. Prezentowany powerbank został zaprojektowany z myślą o kobietach i przybrał postać szminki. Od teraz nie ma problemu z prądem, a Ty jesteś wolna!

Przenośny akumulator rezerwowy P2600R może współpracować ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port micro USB.

Dane techniczne:

Pojemność baterii: 2600mAh
Kolor: Czarny
Waga: 100g
Wymiary: 100 x 30 x 30mm
Wyjścia: micro USB
Typ baterii: Li-Ion
Napięcie wyjściowe: USB 5V, 1000mA

Dodatkowe zalety:

- wskaźnik ładowania baterii
- świetny design

Zastosowanie:

- Smartfony
- Idealny dla: Biznes i Marketing
- Idealny także dla: Turystyka
- Dla: Kobiet
- Także dla: Dzieci

Z naszym sprzętem możesz maksymalnie wykorzystać zalety darmowej energii słonecznej. Ładowarki solarne i PowerBanki dają pełną niezależność od zewnętrznych źródeł zasilania dla większości małych urządzeń elektronicznych. Część z nich jest również wyposażona w wewnętrzne akumulatory pozwalające na doładowanie sprzętu o dowolnej porze, niezależnie od warunków atmosferycznych. Czyli po prostu pełna niezależność zawsze i wszędzie robiąc cokolwiek.

15 Inne produkty w tej samej kategorii: