RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Składak do ubrań poskładane ubrania deska do składania szybko i prosto

MAX101048

Nowy produkt

Składanie ubrań jest czynnością, która nie należy do szczególnie przyjemnych, a pogniecione bluzki i spodnie stanowią zmorę niejednej mamy i żony. Jest jednak sposób na to, aby odzież była poskładana porządnie i to przy niewielkim nakładzie czasu. Składak do ubrań to prosty, a zarazem niezwykły gadżet, dzięki któremu sprawisz, że Twoje ubrania będą złożone tak, jak w chwili gdy zostały zakupione. Łatwość obsługi produktu skraca zdecydowanie czas składania odzieży co jest szczególnie przydatne osobom zabieganym. Kolor wysyłamy losowo.

Więcej szczegółów


14.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Koszule bez zagięć i oszczędzony czas prasowania to z pewnością jedne z ważniejszych atutów składaka do ubrań. Można do tego dołączyć także porządek w szafie i pozyskane miejsce na inne rzeczy. Gadżet sprawdza się zarówno w domu jak i podczas wyjazdów na kempingi. Projektant tego urządzenia położył nacisk szczególnie na prostotę jego użytkowania, także nikt nie powinien mieć już więcej problemów ze składaniem ciuszków. Wysyłamy losowy kolor.

Specyfikacja:

- umożliwia złożenie ubrania w kostkę w zaledwie 3 sekundy,
- deska jest lekka i zajmuje mało miejsca,
- produkt jest wykonany z plastiku,
- wymiar 60 x 70cm

Idealna do składania: koszul, koszulek, swetrów, spodni, ubranek dla dzieci, garniturów, marynarek, bielizny itd.28 Inne produkty w tej samej kategorii: