RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Suszarka do grzybów owoców warzyw 5 tacek wyświetlacz Timer 500W

MAX-6290819

Nowy produkt

Sterowana elektronicznie suszarka do grzybów i owoców to urządzenie z którego będziemy korzystać praktycznie przez cały rok. Produkt o mocy 500W skutecznie przyspiesza naturalną metodę suszenia i pozwala zrobić to w prosty, niewymagający wysiłku i zaangażowania sposób. Idealny do grzybów w jesiennym sezonie grzybobrania, jak również w pozostałych okresach do warzyw, owoców, ziół czy też mięsa. Twoje mieszkanie przepełnione będzie naturalnymi zapachami. Suszarka charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością. Aż 5 pięter tacek, pozwala nam równomierne rozłożyć dużą ilości plastrów. Każdą tackę można osobno wyjmować, napełniać, jak również oczyścić.

Więcej szczegółów


179.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Perforowana powierzchnia półek zwiększa efektywność procesu suszenia. Optymalny rozmiar oraz niewielka waga umożliwiają łatwe przechowywanie, przenoszenie czy też transportowanie suszarki. Przezroczysta komora pozwala na bieżąco kontrolować etap suszenia. Pokrywa z poręcznym uchwytem ułatwia otwieranie suszarki. Duży, czytelny wyświetlacz dodaje walorów estetycznych i zapewnia szybką, nieskomplikowaną obsługę.

Umieszczony na nim okrągły włącznik, przycisk "SET oraz guziki "+" i "-" służą do samodzielnej regulacji temperatury i wyboru czasu suszenia. Maksymalny czas, jaki można ustawić wynosi 48 godzin, natomiast zakres temperatury waha się w granicach od 35 do 70°C.

Wyświetlacz posiada wbudowany timer, wskazujący czas, jaki pozostał do automatycznego wyłączenia, a także aktualnie ustawioną temperaturę. Informacje pokazują się w trybie zmiennym i świecą się na czerwono. Przyciski reagują płynnie.

Urządzenie pracuje cicho, co niewątpliwie wpływa na komfort użytkowania. Niski poziom hałasu szczególnie docenią osoby, które mają małe dzieci. Suszarka jest zrobiona z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i długość użytkowania produktu. Solidna suszarka gwarantuje wielokrotne jej wykorzystywanie do rozmaitych rodzajów produktów i sprawi, że z pewnością odczujemy satysfakcję z zakupu. Świetnie sprawdzi się w użytku domowym, jak również znajdzie zastosowanie w celach komercyjnych.

Suszarka do grzybów i owoców to doskonały pomysł na prezent!

Cechy produktu:

- urządzenie posiada 500W mocy, co pozwala na szybkie i skuteczne suszenie grzybów, owoców,warzyw, ziół, a nawet mięsa.
- 5 tacek pozwala na równomierne rozłożenie sporej ilości plastrów
- perforowana powierzchnia półek zwiększa efektywność procesu suszenia
- każdą tackę można osobno wyjąć, co wpływa na wygodę napełniania, wyjmowania, jak również ułatwia czyszczenie urządzenia.
- duży, czytelny wyświetlacz dodaje walorów estetycznych i zapewnia szybką, nieskomplikowaną obsługę; maksymalny czas pracy, jaki można ustawić to 48 godzin, a zakres temperatury wynosi 35-70°C; wyświetlacz posiada wbudowany timer.
- suszarka jest atrakcyjna wizualnie i odznacza się nowoczesnym wyglądem
- posiada estetyczny, prostokątny kształt, szarą obudowę, przezroczystą komorę oraz pokrywę z poręcznym uchwytem ułatwiającym otwieranie.

Specyfikacja:

Kolor: szary
Moc: 500W
Zasilanie: 220-240V 50-60Hz
Zakres temperatury: 35-70°C
Max. czas pracy: 48h
Wymiary (dł/szer/wys): 40/31/24,5cm
Długość kabla zasilającego: 1m
Waga zestawu: 3,2kg
Waga z opakowaniem: 3,8kg

Zawartość zestawu:

- suszarka do grzybów
- owoców
- warzyw
- kabel zasilający

Szuszarka elektroniczna do grzybó i owoców

30 Inne produkty w tej samej kategorii: