RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Termometr samochodowy z czujnikiem temperatury wewnętrznej i zewnętrznej miernik napięcia zegar

GOMAX01023

Nowy produkt

Elektroniczny termometr do samochodu zasilany z gniazda zapalniczki 12V. Pokazuje temperaturę na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Wyposażony w czytelny wyświetlacz cyfrowy. Dwa niezależne czujniki umożliwiają pomiar temperatury wewnątrz jak i na zewnątrz auta jednocześnie. Długi przewód z czujnikiem temperatury zewnętrznej umożliwia instalację czujnika za zderzakiem dzięki czemu uzyskujemy najlepszy pomiar temperatury zewnętrznej w czasie jazdy i postoju. Podłączony pod gniazdo zapalniczki dokonuje aktualnego pomiaru napięcia i naładowania akumulatora.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


43.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Kolor podświetlenia można zmienić przyciskiem. Zegar można ustawić za pomocą przycisków. Kiedy temperatura jest w zakresie -1°C ~ -4°C wyświetli się ostrzegawcza ikona śnieżynki. Możliwość ustawienia w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Można również wyświetlić temperaturę minimalną, uśrednioną lub maksymalną.

Po podłączeniu urządzenia do gniazda zapalniczki samochodowej zostanie wyświetlony poziom naładowania akumulatora na ikonie oraz wartość napięcia elektrycznego. Prawidłowy zakres to 12V - 14.9V i wtedy lampka kontrolna będzie świecić na zielono. Jeśli napięcie jest powyżej 15V lub poniżej 11,9V dioda zapali się na czerwono i włączy się ostrzegawczy dźwięk. W takim przypadku należy sprawdzić co się dzieje z naszym autem.

Specyfikacja:

- Zakres temp: -50°C ~ 70°C (na zewnątrz), 0°C ~ 50°C (wewnątrz)
- 2 niezależne czujniki
- Zasilanie: bateria LR44 (dołączona do zestawu)
- Zasilanie podświetlenia: gniazdo zapalniczki samochodowej
-  Skala pomiaru: °C i °F

26 Inne produkty w tej samej kategorii: