RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podgrzewacze do lusterek 14x18cm 2 sztuki odmrażanie osuszanie

MAX72851

Nowy produkt

Zestaw dwóch podgrzewaczy do lusterek samochodowych. Nadadzą się do wszystkich samochodów, które nie zostały wyposażone w ten moduł. Ogrzewają, odmrażają i suszą lusterka, co będzie bardzo przydatne zimą i po deszczu. Wykonane zostały bardzo solidnie i z materiałów najwyższej jakości. Samoprzylepną folię montuje się do wewnętrznej strony układu lusterka. Jest to znacznie tańszy sposób na ogrzewanie lusterek, niż zamontowanie tych oryginalnych. Dzięki podgrzewaczom zapomnisz o zamarzniętych i zaparowanych lusterkach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


9.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

To nie tylko wygodne, ale i zwiększające bezpieczeństwo rozwiązanie, które pozwoli Ci zwiększyć widoczność na drodze, w czasie trudnych warunków atmosferycznych. Podgrzewaczy można używać przez cały rok, co czyni z nich bardzo uniwersalne narzędzie.

Zalety podgrzewaczy:

- odmrażanie lusterek w czasie mrozów
- suszenie lusterek w czasie deszczu, mgły i porannej rosy
- bardzo szybki czas działania
- mały pobór prądu
- długotrwała praca (do 10 lat eksploatacji)

Montaż podgrzewaczy:

- odkleić (najlepiej po wcześniejszym podgrzaniu) i wyciągnąć szkło lusterka
- oczyścić wewnętrzną stronę lusterka z resztek kleju
- odkleić z podgrzewacza papier zabezpieczający i docisnąć część klejącą do lusterka
- podłączyć zasilanie +12V oraz masę (w większości samochodów jest już instalacja do podłączenia podgrzewanych lusterek)
- złożyć lusterko

Uwaga: Gdy instalacja samochodu nie ma instalacji do podgrzewanych lusterek, należy znaleźć w samochodzie przewód zasilający ogrzewanie tylnej szyby i to od niego doprowadzić przewody zasilające do lusterek.
Drugi przewód z podgrzewacza należy podłączyć do masy samochodu (np. w drzwiach). Podgrzewanie lusterek będzie wtedy działało podczas ogrzewania tylnej szyby.
Mając pewną wprawę, montaż jednego podgrzewacza zajmie ok. 15 minut. W przypadku braku doświadczenia, montaż może zając ok. 1 godziny.

26 Inne produkty w tej samej kategorii: