RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Prawidła do rozciągania butów plastikowe rozmiar 40-47 para nakładki na haluksy

M3116318

Nowy produkt

Plastikowe prawidła do rozciągania butów pozwalają w łatwy sposób dopasować nowe obuwie do indywidualnych cech anatomicznych każdej stopy. Dzięki czemu można uniknąć problemu bolących odcisków, otarć czy innych nieprzyjemnych dolegliwości związanych z noszeniem nowych butów. Prezentowane prawidła są bardzo dobrze wyprofilowane, a ich kopytko ma ergonomiczny kształt. Sprawia to, że prawidła do butów ułatwiają dostosowanie obuwia do stopy, ale jednocześnie nie niszczą fasonu buta. Wystarczy umieścić prawidło w obuwiu, a następnie dostosować je śrubami regulacyjnymi do buta, aż do wyczucia lekkiego oporu. Czynność należy powtarzać przez kilka dni, gdyż rozciąganie obuwia jest procesem wymagającym czasu. W zestawie znajdują się specjalne nakładki na haluksy. Są one zdejmowane, dzięki czemu prawidła do butów można wykorzystać w taki sposób, jaki jest potrzebny i rozciągnąć buty dokładnie w tych obszarach, które są problematyczne dla użytkownika.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


42.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Główne cechy:

DOPASUJĄ BUTY DO STOPY – obciskające i niedopasowane buty nie będą już problemem, gdyż prawidła do obuwia poradzą sobie z nimi doskonale. Prawidła do butów pozwalają na dostosowanie posiadanego obuwia do indywidualnych cech anatomicznych każdej stopy, bez martwienia się o obtarcia, odciski czy ból przy chodzeniu i zakładaniu butów.

MOŻLIWOŚĆ PŁYNNEJ REGULACJI – prawidła do rozciągania butów posiadają kopyto o ergonomicznym kształcie, a dodatkowo mają możliwość płynnej regulacji, dzięki czemu można łatwo dopasować je śrubami regulacyjnymi do swoich indywidualnych potrzeb i rozmiaru obuwia.

MOŻLIWOŚĆ ROZCIĄGANIA BUTA W KONKRETNYM MIEJSCU – prawidła do butów posiadają zdejmowane czarne nakładki, dzięki czemu możliwe jest rozciąganie obuwia w konkretnych, wymagających tego miejscach, czyli dokładnie w tych rejonach, w których but uciska stopę.

DOSKONALE WYPROFILOWANE – prawidła do obuwia bardzo dobrze rozciągają buty, ale jednocześnie robią to w taki sposób, by zachować kształt oraz fason posiadanego przez użytkownika obuwia.

Specyfikacja techniczna:

Materiał: plastik + metalowy rdzeń
Rozmiar: L (pasuje do butów o rozmiarach 40-47)
Wymiary: 43/15/11 cm
Waga z opakowaniem: 0,940 kg

Zawartość zestawu:

- prawidła - 2 szt
- końcówki na haluksy i odciski - 8 szt
- końcówki rozciągające na wysokości: 2 szt

11 Inne produkty w tej samej kategorii: