RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Prześcieradło z gumką FROTTE rozmiar 140x200cm grube różne kolory

Producenta

Prześcieradło z gumką FROTTE rozmiar 140x200cm grube 190g/m2 dużo kolorów do wyboru. Dobry i spokojny sen to lek na wszystkie zmartwienia, najlepszy z możliwych wypoczynek i naturalna potrzeba ludzkiego organizmu.

Więcej szczegółów


21,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wymiar 140x200 cm

Więcej informacji

Aby Twój sen był spokojny potrzebujesz nie tylko wygodnego łóżka, ale również przyjemne i odpowiednio dobrane prześcieradło, które nie podrażni skóry. Nasze prześcieradło FROTTE o wymiarach 140x200cm jest grube i bardzo wygodne. Podszycie krawędzi tkaniny gumką pozwala na dokładne przyleganie materiału do materaca. Prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca przy czym nie ulega przemieszczeniu. Wysokiej jakości materiał wykorzystany do produkcji gwarantuje trwałości koloru i rozmiaru. Podszycie krawędzi tkaniny gumką pozwala na dokładne przyleganie materiału do materaca. To niezwykle wygodne oraz praktyczne rozwiązanie dla każdego. Prześcieradło zachowuje przez długi okres swoje estetyczne walory.

Prześcieradło z gumką FROTTE rozmiar 140x200cm grube dużo kolorów do wyboru:

Typ: prześcieradło z gumką
Wymiary prześcieradła: 140x200 cm
Rodzaj tkaniny: FROTTE
Gramatura tkaniny: 190g/m2
Kolor: do wyboru

19 Inne produkty w tej samej kategorii: