RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Słuchawki gamingowe dla graczy z mikrofonem do grania nauszne

MAX8191145

Nowy produkt

Słuchawki gamingowe nauszne na pewno spodobają się każdemu graczowi, który poszukuje lekkich, a zarazem wygodnych w obsłudze słuchawek. Membrana o średnicy 40mm kieruje fale bezpośrednio do ucha użytkownika, zapewniając dokładne odwzorowanie dźwięku. Nauszniki pokryte zostały miękką eko skórą, a wewnątrz znajduje się siateczkowa podszewka, która umożliwia wentylację. Nauszne słuchawki w półotwartej konstrukcji bez problemu wygłuszą dźwięk dookoła i pozwolą na pełne skupienie na grze. Na przewodzie znajduje się pokrętło, które umożliwia regulację głośności dźwięku. Słuchawki z mikrofonem umożliwiają rozmowę podczas rozgrywek multiplayer oraz prowadzenie rozmów przez komunikatory. Mikrofon możemy ustawić na dowolnej wysokości według upodobań. Słuchawki są kompatybilne z większością telefonów dostępnych na rynku, a wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń i rozmowy bez konieczności wyjmowania telefonu. Wyposażone zostały w standardowe złącze 3,5mm.

Więcej szczegółów


29.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

CZYSTY DŹWIĘK - wysoka jakość dźwięku, bez zakłóceń zarówno podczas grania w gry, słuchania muzyki, jak również podczas telefonicznych przez komunikatory. Nauszne słuchawki w półotwartej konstrukcji bez problemu wygłuszą dźwięk dookoła i pozwolą na pełne skupienie na grze. Na przewodzie znajduje się pokrętło, które umożliwia regulację głośności dźwięku.

SKŁADANY MIKROFON – regulowany mikrofon można ustawić na dowolnej wysokości wg preferencji użytkownika. Gracz może bez problemu komunikować się z innymi graczami podczas rozgrywek multiplayer. Jeżeli w danej chwili nie korzystasz z mikrofonu wystarczy go złożyć, wówczas nie przeszkadza podczas użytkowania. Słuchawki są kompatybilne z większością telefonów dostępnych na rynku, a wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń i rozmowę. Sprawdzą się podczas uprawiania sportów, zakupów i wszędzie tam, gdzie mamy ręce zajęte i nie mamy możliwości trzymania telefonu.

NIEPLĄCZĄCY PRZEWÓD – dzięki temu, że przewód został opleciony materiałowym, elastycznym splotem nie plącze się, a także nie zagina.

WYGODNE NAUSZNIKI - pokryte zostały miękką ekoskórą, wewnątrz znajduje się siateczkowa podszewka, która umożliwia wentylację. Całość ucha jest pokryta, dzięki czemu możesz z nich korzystać przez długi czas, nie powodując przy tym zmęczenia, a także otarć skóry. Górna część słuchawek została wypełniona pianką oraz pokryta ekoskórą, co sprawia, że podczas użytkowania żaden element nie wywołuje ucisku. Słuchawki są obustronnie regulowane i dopasowują się do kształtu głowy.

Specyfikacja słuchawek:

Kolor: czarno-czerwone
Typ: półotwarte
Materiał: PU
Wrażliwość: -52dB±3dB
Slot: jack-jack
Średnica membrany: 40mm
Impedancja: 68 (Ω)
Moc: 10mW
Czułość (głośność): 106dB±3dB / 10mW
Częstotliwość: 20Hz - 20KHZ
Redukcja szumów: tak
Długość przewodu: 180cm
Wymiary (szer/wys):  17/20cm
Waga: 0,25 kg
Waga z opakowaniem: 0,3kg

1. MIKROFON
2. SLOT JACK-JACK
3. NAUSZNIKI POKRYTE MIĘKKĄ EKOSKÓRĄ
4. OBUSTRONNIE REGULOWANE

Słuchawki gamingowe dla graczy z mikrofonem do grania nauszne

7 Inne produkty w tej samej kategorii: