RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mikrofon pojemnościowy studyjny statyw studio pop-filtr do biurka komputera

MAX-420555

Nowy produkt

Profesjonalny zestaw studyjny z mikrofonem dającym również możliwość zabawy i poznawania procesów nagrywania. Mikrofon posiada wysoką moc wyjściową oraz niski szum własny. Dokładnie nagrywa nawet najbardziej subtelne dźwięki. Przeznaczony do transmisji na żywo, YouTube, transmisji Skype, podcastów oraz nagrań studyjnych. Doskonale sprawdzi się dla graczy i wokalistów, w studiach nagraniowych, radiowych. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w naszym zestawie. Ten biurkowy statyw pozwala na łatwe i szybkie zamocowanie mikrofonu do stołu. Dzięki jego ruchomym połączeniom możliwe jest obracanie w promieniu aż 360 stopni. Możesz dopasować wysokość oraz kąt zgodnie ze swoimi potrzebami. W zestawie znajduje się wszystko co jest niezbędne do podłączenia mikrofonu do komputera. Dodatkowo jeżeli komputer ma uszkodzone wejście na mikrofon do zestawu dołączono przejściówkę, która umożliwi podłączenie poprzez wejście USB.

Więcej szczegółów


109.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

MIKROFON Z ZESTAWEM STUDYJNYM - zadowoli zarówno profesjonalistów, jak i osoby dopiero zaczynające przygodę z muzyką/streamingiem. Zestaw wyposażono we wszystkie niezbędne akcesoria takie jak mikrofon pojemnościowy, kabel audio, wiatrochron, pop-filtr, regulowany uchwyt, przejściówka USB, a także statyw biurkowy. Idealnie nadaje się do transmisji na żywo, YouTube, transmisji Skype, podcastów oraz nagrań studyjnych. Zestaw świetnie sprawdzi się dla graczy i wokalistów, w studiach nagraniowych, radiowych. Dzięki jego ruchomym połączeniom możliwe jest obracanie statywu w promieniu aż 360 stopni.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU - urządzenie gwarantuje bardzo dobrą jakość oraz czytelność głosu, dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia dźwięku (20Hz – 20kHz) oraz kardioidalnej charakterystyce dźwięku, która sprawia, że mikrofon nie rejestruje zakłóceń, a ponadto tłumi dźwięki dochodzące z boku mikrofonu (mikrofon nie wymaga dodatkowego źródła zasilania).

SOLIDNA KONSTRUKCJA - mikrofon zbudowany jest na bazie sprawdzonej i niezawodnej metalowej konstrukcji, która gwarantuje wieloletnią, bezproblemową pracę urządzenia. Doskonale chroni ona delikatną elektronikę. Uchwyt można przymocować do każdego profilu (np. biurka) przy pomocy zacisku o regulowanej szerokości.

IDEALNY DO KOMPUTERA - w zestawie znajduje się wszystko co jest niezbędne do podłączenia mikrofonu do komputera. Jeżeli komputer ma uszkodzone wejście na mikrofon do zestawu dołączono przejściówkę, która umożliwi podłączenie poprzez wejście USB. Wystarczy wpiąć przewód do wejścia mikrofonowego w laptopie lub skorzystać z przejściówki. Następnie zmienić urządzenie nagrywające w ustawieniach systemowych. Dołączony do zestawu statyw biurkowy ułatwi prace z urządzeniem, dzięki możliwości regulacji wysokości. Pop-filtr natomiast będzie niwelował drgania otoczenia, np.: uderzenia klawiszy na klawiaturze.

1. PRZEJŚCIÓWKA USB
2. POP-FILTR
3. UCHWYT UMOŻLIWIAJĄCY ZAŁOŻENIE WĄSKIEGO MIKROFONU
4. UCHWYT UMOŻLIWIAJĄCY ZAŁOŻENIE MIKROFONU Z ZESTAWU
5. KABEL ZASILAJĄCY MIKROFON
6. WIATROCHRON
7. UCHWYT UMOŻLIWIAJĄCY MONTAŻ DO BLATU

Mikrofon pojemnościowy studyjny statyw studio pop-filtr do biurka kopmputera

Dane techniczne:

Kolor: czarny
Materiał obudowy: metal
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz
Wzór: kardioidalny
Kierunkowość: jednokierunkowy
Czułość: 34 dB±2 dB(0dB=1V/Pa przy 1kHz)
Impedancja wyjściowa: 150Ω±30%(przy 1kHz)
Impedancja obciążenia: ≥1000Ω
Poziom szumu: 16BA max.
SPL 138dB (poziom ciśnienia akustycznego) -1kHz,≤1%T.H.D
S/N (Stosunek sygnału do szumów): 78dB
Zgodność: Android, Apple, Tik Tok
Prąd elektryczny: 3mA
Napięcie: 48V
Długość przewodu zasilającego: 250cm
Wymiary mikrofonu (dł/szer/wys): 4,5/4,5/15cm
Długość statywu: 70cm
Maksymalny rozstaw mocowania: 5cm
Waga zestawu: 1,2kg
Waga z opakowaniem: 1,55kg

Zawartość zestawu:

- mikrofon pojemnościowy wielkomembranowy
- pop-filtr
- statyw biurkowy
- kabel audio
- wiatrochron
- uchwyt na mikrofon
- przejściówka USB

7 Inne produkty w tej samej kategorii: