RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kulki magnetyczne 1000 sztuk układanka średnica 3mm w pudełku metalowym

M9655016

Nowy produkt

Zabawy i łamigłówki manualne pozwalają na wspaniałe spędzenie czasu zarówno samemu, jak i większym gronie. Kulki magnetyczne NEOCUBE w zestawie 1000sztuk to mega dużo elementów do zabawy. Niklowane kulki o średnicy 3mm to bardzo silne magnesy neodymowe, które tworzą niesamowitą i intrygującą łamigłówkę, która niewątpliwie pobudza intelektualnie oraz fantastycznie rozwija naszą innowacyjność, kreatywność oraz inne umiejętności. Magnesy są mocne, a 1 kulka bez problemu podnosi pozostałe 999 kulek, co czyni układankę jeszcze bardziej atrakcyjną! Zestaw jest lekki i niewielkich rozmiarów, zapakowany w estetyczne, okrągłe, metalowe pudełko ze ściąganym wieczkiem, które będzie ładnie się prezentować na półce. Etui pozwoli na zabranie ich ze sobą do znajomych, na wycieczkę lub w inne dowolne miejsce. Pudełko wyłożone w środku miękką pianką, która spełnia również funkcję ochronną.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


64.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

NAJWIĘKSZY ZESTAW AŻ 1000 SZTUK - zestaw zawiera gigantyczną ilość kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 3mm, który zapewnia wiele godzin świetnej zabawy umysłowej; silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą i intrygującą łamigłówkę.

POBUDZA INTELEKTUALNIE - zabawa z kulkami ćwiczy obie półkule mózgu, wymaga od nas kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej umiejętności i tworzenia konstrukcji; mocne pole magnetyczne umożliwia tworzenie niewiarygodnych form geometryczno-przestrzennych.

METALOWE PUDEŁKO - zestaw znajduje się w estetycznym, solidnym, okrągłym etui ze ściąganym wieczkiem, dzięki któremu kulki można bez problemu zabrać do znajomych, na wycieczkę lub w inne dowolne miejsce.

POMYSŁ NA PREZENT - oryginalny produkt z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej osobie, która będzie przypominała sobie o nas za każdym razem biorąc go do rąk.

Specyfikacja:

Kolory: srebrny
Średnica: 3mm
Ilość: 1000 elementów
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 7/7/4,5cm
Waga: 0,14kg

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

Kulki magnetyczne 1000 sztuk układanka średnica 3mm w pudełku metalowym

30 Inne produkty w tej samej kategorii: