RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sorter drewniany zegar układanka dla dzieci koraliki do nawlekania 2w1

M8210632

Nowy produkt

Edukacyjny zegar to swego rodzaju sorter, układanka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Taki drewniany zegar ucieszy każde dziecko, a zabawa nim będzie połączona również z nauką i rozwojem. Doskonale ćwiczy spostrzegawczość oraz pamięć, uczy liczb, które są napisane na klockach, a także nazw po angielsku znajdujących się pod każdym z klocków. W zestawie znajduje się 12 klocków, każdy z nich pasuje tylko do jednego z otworów w kostce edukacyjnej. Zadaniem dziecka jest wyszukanie takich samych kształtów i umieszczenie w nich wszystkich klocków na zasadzie sortera. Zegar posiada 2 wskazówki, a także tarczę z minutami, które doskonale sprawdzą się do nauki pełnych godzin. Dodatkowo do zestawu dołączono nawlekacz. Dziecko poprzez nawlekanie klocków na sznurek ćwiczy cierpliwość, dokładność oraz motorykę rączek. Drewniany zegar edukacyjny nie tylko wypełnia czas maluszka świetną zabawą, ale również odgrywa istotną rolę w jego rozwoju. Doskonale rozwija u dziecka zdolność logicznego myślenia i stymuluje wyobraźnię.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


14.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WSPOMAGA ROZWÓJ - zegar to przede wszystkim piękne, żywe kolory, które stymulują wyobraźnię najmłodszych i pobudzają ich kreatywność. Zabawa z nim to również ćwiczenie zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

WESOŁA NAUKA - z drewnianym zegarem dziecko może poznawać kształty, uczyć się cyfr oraz poznawać ich odpowiedniki w języku angielskim, kolorów, a także odczytywania godziny wraz z minutami. W zestawie znajduje się 12 klocków, każdy z nich pasuje tylko do jednego z otworów w kostce edukacyjnej. Zadaniem dziecka jest wyszukanie takich samych kształtów (otworu i klocka) i umieszczenie w nich wszystkich klocków na zasadzie zabawy sorterem.

BEZPIECZNA - zabawka jest bezpieczna dla najmłodszych. Wszystkie drewniane elementy są doskonale oszlifowane i pomalowane bezpiecznymi dla środowiska farbami. Nie ma tu ponadto żadnych wystających, ostrych elementów, które mogłyby zrobić dziecku krzywdę. Zegar posiada certyfikaty CE i EN 71.

NAWLEKACZ W ZESTAWIE - do kompletu dołączono sznurek wraz z nawlekaczem. Poprzez nawlekanie klocków dziecko ćwiczy cierpliwość, dokładność oraz naukę skupienia na danym zadaniu.

Szczegóły:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: drewno
Wymiary (dł/szer/wys): 16,5/16,5/1,5cm
Waga zestawu: 120g

Zawartość zestawu:

- podstawa
- 12 klocków
- sznurek z nawlekaczem

30 Inne produkty w tej samej kategorii: