RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Klocki do budowania różne kształty 200 szt drewniane wiaderko sorter

MAX1117077

Nowy produkt

Układanka edukacyjna w postaci drewnianych klocków to wspaniała forma nauki i zabawy. Pozwala interesująco spędzić czas w domu na kreatywnej zabawie. Wiaderko z rączką posiada pokrywę z wyciętymi kształtami, która działa jak sorter. Drewniane klocki to najlepszy wybór dla najmłodszych dzieci. Oferuje bezpieczną rozrywkę, która rozwija zdolności dziecka. W zestawie znajduje się aż 200 klocków w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Można z nich zbudować domki, garaże i różne ścianki. Umieszczony na górze wiaderka sorter sprawia dodatkową frajdę przy wrzucaniu klocków do wiaderka. Ciekawa zabawa równocześnie stanowi naukę. Klocki są tak skonstruowane, aby zabawa pobudzała kreatywność dziecka i za każdym razem była równie atrakcyjna.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


74.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

200 KLOCKÓW - to wiaderko składa się z gigantycznego zestawu klocków o różnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach (niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, żółty). Pozwala to na stworzenie wielu, różnych budowli. Drewniane klocki to doskonały pomysł zarówno do zabawy dla dziecka jak i dla całej rodziny.

WSPOMAGA ROZWÓJ - klocki to przede wszystkim piękne, żywe kolory, które stymulują wyobraźnię najmłodszych i pobudzają ich kreatywność. Zabawa z nimi to również ćwiczenie zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

SORTER - wiaderko, a dokładniej jego pokrywa została wyposażona w sorter. Zadaniem dziecka jest dopasowanie kształtu do otworu, tak by klocki znalazły się w wiaderku. Poza rozwojem sorter zapewnia również świetną zabawę dla malucha.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO - klocki wykonane są solidne z drewna i malowane specjalną farbą. Nie ma tu ponadto żadnych wystających, ostrych elementów, które mogłyby zrobić dziecku krzywdę. Zestaw posiada certyfikaty CE i EN 71.

Specyfikacja zabawki:

Wiek: 0+
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: drewno
Wymiary wiaderka (wys/szer): 28/22cm
Waga z opakowaniem: 2,62kg
W zestawie: wiaderko oraz 200 klocków

Klocki do budowania różne kształty 200 szt drewniane wiaderko sorter

30 Inne produkty w tej samej kategorii: