RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Edukacyjne drewniane klocki puzzle układanka 6w1 dla dzieci

MAX-0029840

Nowy produkt

Drewniana układanka niewątpliwie uczy i wzbudza uśmiech na twarzy każdego dziecka. Pomaga rozwijać umiejętności ruchowe, wzrokowe i koncentrację. Układanka jest w formie sześciennych puzzli i zawiera 9 dużych kostek, a każda o wymiarach 3,4x3,4cm. Z uwagi na swój rozmiar, puzzle nie zgubią się. Komplet pozwala na ułożenie aż 6 różnych obrazków o wymiarach 10,2x10,2cm ukazujących namalowane, sympatyczne postacie zwierząt: psa, baranka, koguta, królika, kaczkę oraz krowę. Jest to możliwe, ponieważ każda ściana kostki pokryta jest innym malunkiem.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


7.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

6 WARIANTÓW PUZZLI – układanka posiada 6 różnych wzorów; za pomocą zestawu możemy ułożyć 6 obrazków, ponieważ każda ścianka kostki ma inny wzór.
BEZPIECZNA – wyszlifowane drewno o gładkich krawędziach zapewnia dziecku bezpieczną zabawę; drewno jest naturalne i jest o wiele bardziej przyjazne zdrowiu i środowisku w porównaniu do tworzyw sztucznych.
KOLOROWA – kolory są intensywne i zwracają uwagę dziecka oraz zachęcają do korzystania z układanki.
DUŻY ROZMIAR – układanka w formie puzzli zawiera 9 dużych kostek o wymiarach 3,4x3,4cm, co sprawia że zabawa nimi jest interesująca. Łatwo je ułożyć, a z uwagi na wielkość kostki nie zgubią się.

Układanka jest doskonałym treningiem pamięci i koncentracji. Dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów i logicznego myślenia. Kolorowa grafika na kostkach dodatkowo przykuwa wzrok maluszka. Wyszlifowane drewno o gładkich krawędziach zapewnia dziecku bezpieczną zabawę. Co istotne, drewno jest tworzywem naturalnym i z tego powodu jest o wiele bardziej przyjazne zdrowiu i środowisku w porównaniu do tworzyw sztucznych. Urocza układanka to doskonały pierwszy krok, by rozpocząć przygodę z puzzlami. Drewniane puzzle znakomicie nadają się na dziecięcy prezent na wiele okazji!

Informacje dodatkowe:

Materiał: drewno
Certyfikaty: CE, EN 71
wiek: od 3 lat
Wymiary ułożonego obrazka (dł/szer/wys): 10,2/10,2/3,4cm
Waga zestawu: 155g
Waga z opakowaniem: 178g

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: