RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Gra drewniana łowienie rybek na magnes wędki puzzle zwierzątka morskie

MAX-042840

Nowy produkt

Gra dla dzieci, która polega na łowieniu rybek i innych zwierzątek morskich na wędkę z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród najmłodszych oraz pozwoli radośnie spędzić czas wolny, nawet podczas niesprzyjającej pogody! Oprócz zabawy dziecko ma możliwość poznać podwodny świat. Zestaw zamknięty w kolorowym wiaderku składa się z planszy w formie puzzli, 14 stworzeń morskich oraz 2 wędek. Plansza spełnia funkcję podkładki i należy ją samodzielnie ułożyć przed rozpoczęciem zabawy. Wędki oraz morskie zwierzątka posiadają małe magnesy umożliwiające ich chwytanie. Kolorowe puzlle z magnesami to zabawka, która pobudza wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


21.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA – pobudza wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową; uczy kojarzenia kształtów i kolorów, ćwiczy sprawność manualną rąk, a poprzez wspólną zabawę kształtuje zachowania społeczne, takie jak zdolność integracji i umiejętność współpracy w grupie.
BEZPIECZNA – zabawka posiada łagodne krawędzie, a większość elementów zrobiona jest z drewna. Czyni ją to bezpieczną dla zdrowia dziecka w odróżnieniu od zabawek wykonanych z tworzywa sztucznego.
CIEKAWY ZESTAW – gra jest ciekawym kompletem składającym się z planszy w formie puzzli, 14 stworzeń morskich oraz 2 wędek; wędki oraz żyjątka morskie posiadają małe magnesy, co czyni grę bardziej atrakcyjną, jak również usprawnia chwytanie.
ATRAKCYJNY WYGLĄD – na walory estetyczne wpływa dobre wykonanie, a także żywe, ciepłe kolory. Wzbudza to zainteresowanie dziecka i zachęca je do wielokrotnego korzystania.

Dzięki ochronnemu, okrągłemu pojemnikowi z uchwytem, grę można łatwo przenieść lub zabrać na wyjazd, a tym samym trudniej zgubić jej poszczególne części, skoro przechowywane są w szczelnie zamkniętym wiaderku. Gra sprawdzi się doskonale w użytku domowym, a także jako wyposażenie przedszkoli, dziecięcych oddziałów szpitalnych oraz ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Specyfikacja:

Materiał: drewno
Wiek: +3 lata
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary planszy (dł/szer): 40/30cm
Wymiary pojemnika (szer/wys): 18,5/19,5cm
Długość wędki: 32cm
Waga: 180g
Waga z opakowaniem: 350g

Zawartość zestawu:

- plansza, podkładka z puzzli
- 14 drewnianych zwierzątek morskich z magnesem
- 2 drewniane wędki z magnesem
- okrągły pojemnik z uchwytem

30 Inne produkty w tej samej kategorii: