RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Edukacyjna drewniana układanka dla dzieci figury geometryczne

MAX-20029840

Nowy produkt

Układanka edukacyjna w postaci drewnianych klocków to wspaniała forma nauki i zabawy. Pozwala interesująco spędzić czas w domu na kreatywnej zabawie. Prezentowany zestaw zawiera 18 różnorodnych i wielokolorowych elementów oraz podstawkę z otworami do ich układania. Klocki figury geometryczne z pewnością wzbudzą zainteresowanie dziecka. Żywe, kontrastowe barwy przyciągają uwagę, a także zachęcają do wielokrotnej zabawy. Każdy element posiada swoją w postaci drugiego klocka. Należy odszukać pasujące do siebie połówki, a następnie umieścić je w odpowiednim wycięciu podstawki. Dla zwiększenia poziomu trudności, odpowiadające sobie fragmenty nie są w tym samym odcieniu.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


7.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WIELE ELEMENTÓW – układanka zawiera 18 różnorodnych, kolorowych elementów oraz podstawkę z otworami; ilość części umożliwia praktyczne wykorzystanie zestawu i urozmaica zabawę; klocki geometryczne z pewnością wzbudzą zainteresowanie dziecka.
KOLOROWA – żywe, kontrastowe barwy dodają walorów estetycznych oraz przyciągają uwagę maluszka, a także zachęcają do wielokrotnej zabawy.
DREWNIANA – układanka w całości została zrobiona z drewna, które jest zdrowe i ekologiczne rozwiązanie w porównaniu do plastikowych odpowiedników
WYKONANIE - nietoksyczny materiał oraz łagodnie wykończone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania

Zabawka jest mała i waży niewiele. Możemy ją zabrać na wycieczkę, do do przedszkola, kolegi czy też do ogrodu. Geometryczna układanka oferuje nie tylko atrakcyjne spędzenie czasu, ale ma wpływ na rozwój intelektualny dziecka oraz koordynację ruchowo-wzrokową. Klocki rozwijają kreatywność i pobudzają wyobraźnię przestrzenną. Maluch ćwiczy koncentrację, pamięć oraz sprawność manualną rąk.

Informacje dodatkowe:

Kolor: wielokolorowy
Materiał: drewno
Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary (dł/szer): 15/15cm
Waga: 85g

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: