RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Gra drewniana łowienie rybek na magnes wędka rybki układanka zwierzątka morskie

M91042840

Nowy produkt

Gra dla dzieci, która polega na łowieniu rybek i innych zwierzątek morskich na wędkę z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród najmłodszych oraz pozwoli radośnie spędzić czas wolny, nawet podczas niesprzyjającej pogody! Oprócz zabawy dziecko ma możliwość poznać podwodny świat. Gra jest ciekawym zestawem składającym się z tablicy, 8 zwierzątek morskich oraz wędki. Wędka oraz zwierzaki posiadają małe magnesy, co niewątpliwie uatrakcyjnia zabawę, jak również usprawnia chwytanie. Żywe, ciepłe kolory oraz przesympatyczne imitacje zwierzątek przykuwają uwagę i zachęcają dziecko do wielokrotnej zabawy. Zabawka pobudza wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową. Uczy kojarzenia kształtów i kolorów, ćwiczy sprawność manualną rąk, a poprzez wspólną zabawę kształtuje zachowania społeczne, takie jak zdolność integracji i umiejętność współpracy w grupie.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


15.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA – pobudza wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową; uczy kojarzenia kształtów i kolorów, ćwiczy sprawność manualną rąk, a poprzez wspólną zabawę kształtuje zachowania społeczne, takie jak zdolność integracji i umiejętność współpracy w grupie.
BEZPIECZNA – zabawka posiada łagodne krawędzie, a większość elementów zrobiona jest z drewna. Czyni ją to bezpieczną dla zdrowia dziecka w odróżnieniu od zabawek wykonanych z tworzywa sztucznego.
10 ELEMENTÓW - w zestawie znajduje się tablica na której ułożone jest 8 wodnych zwierzątek posiadających metalowe pinezki. Do kompletu dołączona jest wędka, przy użyciu której można wyjmować z tablicy zwierzątka. Magnesy są bardzo silne, dlatego bez problemu nawet 3 letnie dziecko poradzi sobie z łowieniem rybek.
ATRAKCYJNY WYGLĄD – na walory estetyczne wpływa dobre wykonanie, a także żywe, ciepłe kolory. Wzbudza to zainteresowanie dziecka i zachęca je do wielokrotnego korzystania.

Specyfikacja:

Materiał: drewno
Wiek: +3 lata
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary tablicy (dł/szer/wys): 29,5/22/0,6cm
Długość wędki: 19cm
Waga zestawu: 420g

Zawartość zestawu:

- tablica
- 8 drewnianych zwierzątek morskich z magnesem
- 1 drewniana wędka z magnesem

Gra drewniana łowienie rybek na magnes wędka rybki zwierzątka morskie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: