RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Klocki konstrukcyjne słomki łączniki patyczki pojemnik 300 sztuk

M1090023

Nowy produkt

Klocki do budowania w postaci słomek i łączników. Zabawa w budowanie pozwala na rozwinięcie wielu zmysłów i zapewnia dziecku zajęcie, które angażuje je na długi czas.
Klocki słomki to zestaw aż 300 elementów, z których można zbudować niezliczoną ilość projektów. Prosta zasada składania sprawia, że w kilka chwil można zaprojektować niemal dowolny kształt. Czy będzie to samolot, auto, domek, statek bądź rakieta, to każda z tych konstrukcji jest możliwa do wykonania. Poszczególne klocki rurki łączy się w większe elementy za pomocą różnego rodzaju łączników. Aż 200 rurek w różnych kolorach oraz 100 kątowych łączników daje naprawdę dużo możliwości do złożenia. Cały komplet mieści się w zamykanym na zatrzaski pojemniku, który zawiera również przykładowe wizualizacje projektów, jakie można wykonać przy użyciu klocków.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


42.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

DUŻA LICZBA ELEMENTÓW - komplet zawiera 200 różnokolorowych słomek oraz 100 łączników, co pozwala na realizację niemal niezliczonej liczby projektów.

ZRÓŻNICOWANE ŁĄCZNIKI - elementy łączące posiadają różną konfigurację wypustek do nasuwania słomek, co pozwala na konstruowanie projektów z różnym kątem ułożenia plastikowych elementów.

ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA - słomki są w 5 kolorach, dzięki czemu można tworzyć ciekawe konstrukcje z segmentów o jednolitych barwach, całe kreacje w jednym kolorze bądź wielokolorowe projekty.

PRAKTYCZNY POJEMNIK - komplet znajduje się w pudełku zamykanym na zatrzaski; dodatkowo dołączona została krótka instrukcja pokazująca, jakie przykładowe konstrukcje można wykonać wykorzystując elementy zestawu.

Klocki konstrukcyjne słomki łączniki patyczki pojemnik 300 sztuk

Specyfikacja zabawki:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN71
Kolory: czerwony, pomarańczowy, niebieski, zielony, żółty
Wymiary zestawu (dł/szer/wys): 28/17/12cm
Waga z opakowaniem: 710g

Zawartość zestawu:

- 200 słomek
- 100 łączników
- przykładowe wizualizacje projektów

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: