RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Drewniany alfabet i tarcza podstawa kolorowe klocki do układania literki

M20029840

Nowy produkt

Układanka edukacyjna w postaci drewnianych klocków to wspaniała forma nauki i zabawy. Pozwala interesująco spędzić czas w domu na kreatywnej zabawie. Kolorowe puzzle literki ALFABET łączą zabawę z nauką. Już od najmłodszych lat dzieci mogą zapoznawać się z literkami, co ułatwi im w przyszłości pierwsze kroki w szkole i nauce pisania. Drewniana układanka alfabet idealnie sprawdzi się jako prezent dla ciekawego świata maluszka. Wszystkie literki są starannie oszlifowane, dzięki czemu nie ma ryzyka, że dziecko zrobi sobie nimi krzywdę. Zestaw zawiera 26 drewnianych i kolorowych literek oraz tarczę do ich układania. Zabawa z puzzlami literki drewniane polega na dopasowaniu kształtów w odpowiedni kształt wyżłobienia na tarczy. Podczas zabawy starsze dziecko może nazywać literki czy wymyślać wyrazy, które zaczynają się na daną literkę. Żywe kolory literek zachęcają dzieci do zabawy. Drewniana układanka alfabet to nie tylko nauka literek, ale również rozwijanie zdolności manualnych. Kolorowe puzzle literki pomagają najmłodszym rozwinąć zręczność i ćwiczyć koordynację małych rączek.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


13.80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

BAWI – drewniane puzzle to świetny sposób na spędzenie czasu z rodzicami. Zabawa polega na dopasowaniu kształtu literki do wyżłobienia na tarczy, jednak można ją dowolnie zmieniać i rozszerzać wraz z umiejętnościami dziecka.

UCZY - z układanką alfabet dziecko nie tylko poznaje kształty literek, ale również może uczyć się je nazywać. To również świetny sposób na poznawanie kolorów, ćwiczenie głosek, a nawet budowanie prostych wyrazów.

ROZWIJA – zabawa z puzzlami to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, zręczności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i rozwijanie zdolności logicznego myślenia. Z zabawką dzieci ćwiczą również cierpliwość i koncentrację.

BEZPIECZEŃSTWO – wszystkie elementy są doskonale oszlifowane. Nie znajdziemy tu ostrych kantów czy wystających drzazg, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy. Ponadto drewniane elementy są trwalsze, niż ich plastikowe odpowiedniki gdyż nie ma ryzyka, że dziecko złamie jakiś puzzel i skaleczy się o ostry koniec.

Informacje dodatkowe:

Certyfikaty: CE, EN 71
Wiek: 3+
Wymiary (dł//szer/wys): 0,5/30/23cm
Waga: 430g
W zestawie: podstawka oraz 26 drewnianych literek

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: