RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Układanka drewniana klocki edukacyjne dla dzieci rybki morskie zwierzątka

MAX-52019102

Nowy produkt

Układanka dla dzieci, która polega dopasowywaniu zwierzątek morskich do wyżłobień w planszy. Układanka edukacyjna to wspaniała forma nauki i zabawy w jednym. Pozwoli na interesujące spędzenie czasu w domu i przegoni nudę, zwłaszcza, gdy brzydka pogoda nie sprzyja zabawie na dworze. Oprócz zabawy dziecko ma możliwość poznać podwodny świat. Żywe, ciepłe kolory oraz przesympatyczne imitacje zwierzątek przykuwają uwagę i zachęcają dziecko do wielokrotnej zabawy. Zabawka pobudza wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową. Uczy kojarzenia kształtów i kolorów, ćwiczy sprawność manualną rąk, a poprzez wspólną zabawę kształtuje zachowania społeczne, takie jak zdolność integracji i umiejętność współpracy w grupie. Zestaw zawiera 8 różnych, kolorowych zwierzątek morskich oraz podstawkę z otworami. Produkt w całości został zrobiony z drewna. Takie kolorowe puzzle dzięki małym rozmiarom oraz niewielkiej wadze, możemy z łatwością przechowywać oraz transportować.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


10.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA - pobudza wyobraźnię, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową; uczy kojarzenia kształtów i kolorów, ćwiczy sprawność manualną rąk, a poprzez wspólną zabawę kształtuje zachowania społeczne, takie jak zdolność integracji i umiejętność współpracy w grupie.

BAWI - świetny sposób na wyśmienitą zabawę z rodzicami lub rodzeństwem. Zabawa polega na dopasowaniu kształtu oraz obrazka do wyżłobienia na tablicy na zasadzie sortera. Dla ułatwienia w miejscach odkładania elementów nadrukowane są ich kontury.

BEZPIECZNA - wszystkie elementy są doskonale oszlifowane. Nie znajdziemy tu ostrych kantów czy wystających drzazg, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy. Ponadto drewniane elementy są trwalsze, niż ich plastikowe odpowiedniki. Układanka posiada również drewniane uchwyty, które pozwalają na wygodne wyjmowanie oraz wkładanie klocków.

ATRAKCYJNY WYGLĄD - na walory estetyczne wpływa dobre wykonanie, a także żywe, ciepłe kolory. Wzbudza to zainteresowanie dziecka i zachęca je do wielokrotnego korzystania.

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Wzór: morskie zwierzęta
Ilość elementów: 9
Wymiary (dł/szer/wys): 30/22,5/1cm
Waga: 182g
Układanka drewniana klocki edukacyjne dla dzieci rybki morskie zwierzątka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: