RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Metalowy regał magazynowy narożny 180 x 90 x 40 cm do 875 kg 5 półek niebieski

M6013140

Producenta

Regał magazynowy narożny w kolorze niebieski wykonany z profili stali galwanizowanej jest funkcjonalny i stabilny. Można go umieścić w sklepie, piwnicy, magazynie, warsztacie, idealnie sprawdzi się do przechowywania akt lub jako regał garażowy. Regał został wyposażony w pięć dużych półek z płyty MDF o nośności do 175 kg każda. Złożenie regału jest łatwe (montaż bezśrubowy). Został wzmocniony poprzeczką na każdej półce, dzięki czemu jest on stabilny, a ciężar rozkłada się równomiernie. Regały można łączyć ze sobą oraz mocować do ścian (szczególnie przy dużym obciążeniu powinno się zabezpieczać półki). Regał wykonany jest ze stali ocynkowanej oraz płyt MDF. Nogi zabezpieczone są nakładkami z tworzywa.

Więcej szczegółów


229.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Główne cechy regału narożnego:

875 KG OBCIĄŻENIA – maksymalne obciążenie jednej półki to 175kg! Co razem daje aż 875kg – bez problemu umieścisz na nim nawet ciężkie sprzęty. Regał idealnie nadaje się do pomieszczeń takich jak piwnica, garaż, magazyn czy też sklep. Wykonany został ze antykorozyjnej stali ocynkowanej oraz płyt MDF o grubości aż 4mm, dodatkowo regał posiada poprzeczkę, która zwiększy jego stabilność oraz wytrzymałość i zapewni wieloletnie użytkowanie i pełne zadowolenie z produktu.

ŁATWY MONTAŻ – złożenie regału zajmuje zaledwie 15 minut, zastosowanie systemu wciskowo-zatrzaskowego powoduje, że do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia ani śruby. Regały można ze sobą łączyć (możliwość zmontowania jako stół warsztatowy) oraz mocować do ścian, szczególnie jeśli decydujemy się na duże obciążenie warto zabezpieczyć półki.

DOWOLNA KONFIGURACJA PÓŁEK - sam decydujesz jakiej przestrzeń pomiędzy półkami potrzebujesz – otwory do mocowania półek znajdują się co 3 cm, pozwoli to na rozmieszczenie ich na różnej wysokości.

ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI – metalowe nogi posiadają antypoślizgowe nakładki, które ochronią podłogę przed zarysowaniem, a także zagwarantują stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dane techniczne:

Kolor: niebieski
Wymiary regału: 180/90/40cm
Wymiary półki: 90/40cm
Maksymalne obciążenie na półkę: 175kg
Obciążenie całego regału: 875kg
Ilość półek: 5
Materiały: stal ocynkowana 0.8mm, płyta MDF 4mm
Montaż: bez śrubowy (poprzeczki wciskane)
Waga: 19,5kg
Waga w opakowaniu: 21,7kg

Maksymalne obciążenia obowiązują przy równomiernym rozmieszczeniu obciążeń na samej półce jak i na półkach względem siebie. Artykuły prezentowane na półkach nie są elementem regału.

19 Inne produkty w tej samej kategorii: