RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pasek na rowerek do noszenia przypinany przenoszenia ciągnięcia rowerka biegowego

M90178229

Nowy produkt

Każdemu z nas zdarzyła się sytuacja, że podczas spaceru trzeba było nieść rowerek w ręku. Taki pas umożliwiający przenoszenie hulajnogi, bądź rowerka pozwoli na lepszą organizację i dużą wygodę dla rodzica, wtedy kiedy dziecko nie będzie miało już ochoty na jazdę i powrót do domu. Pasek posiada regulację długości, która pozwala na dostosowanie do wzrostu osoby przenoszącej oraz na dopasowanie do danego pojazdu. W obszarze w jakim pas znajduje się na ramieniu posiada on usztywnienie, które sprawia, że podczas przenoszenia cięższego pojazdu nie wbija się. Pas zapinany jest za pomocą dwóch klamer, co zajmuje zaledwie kilka sekund! Wygoda i jeszcze raz wygoda.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


9.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE - pas głównie przeznaczony jest do przenoszenia rowerka biegowego lub hulajnogi, ale to nie jest jedyne zastosowanie. Możemy go również używać do ciągnięcia malucha, gdy dziecko się zmęczy wystarczy zamocować jeden koniec do pojazdu jakim się porusza, a drugi koniec złapać. Poza sezonem letnim pas sprawdzi się również w sezonie zimowym do ciągnięcia sanek! Produkt można również wykorzystać do powieszenia pojazdu, np. w garażu czy też w piwnicy.

Cechy produktu:

Kolor: czarny
Maksymalne obciążenie: 25kg
Regulacja paska: 135cm
Szerokość paska: 4cm
Waga: 0,08kg

1. ZATRZASK I REGULACJA
2. USZTYWNIENIE PASA

Pasek do noszenia przenoszenia ciągnięcia rowerka biegowego

11 Inne produkty w tej samej kategorii: