RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Videorejestrator samochodowy D-TEG SMARTY BX4000 obsługa 4 kamer wideo

BX4000

Nowy produkt

Videorejestrator D-TEG SMARTY BX4000 działa na zasadzie "czarnej skrzynki" posiada moduł GPS, rejestrator video, czujnik przeciążeń i możliwość podłączenia czterech kamer. D-TEG SMARTY BX4000 to świetne urządzenie dla wszystkich typów pojazdów. Zaprojektowany tak, by dostarczyć wizualny dowód zdarzenia lub zapis z przebiegu trasy. Rejestrator D-TEG można traktować jako “czarną skrzynkę” pojazdu, w której zapisane są najistotniejsze dane. Dzięki zastosowaniu karty SD zamiast tradycyjnego dysku twardego urządzenie zapewnia wysoką niezawodność, a także doskonale nadaje się do monitorowania floty bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z telefonią GSM. Wszystko to do osiągnięcia z pomocą mobilnego rejestratora Smarty.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


2,199.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Rejestrator posiada możliwość zapisu obrazu z czterech kamer w rozdzielczości 720x576 / 720x288 (PAL) lub 720x480 / 720x240 (NTSC). Minimalna iluminacja dla kamery wynosi 1.0 lux, daje to dobrą jakość zapisu obrazu nawet przy sporej ciemności, aczkolwiek w rzeczywistości światła mijania czy też lampy uliczne zapewniają wystarczającą widoczność dla kamery. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na ręczną regulację kontrastu i jasności obrazu. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na prosty i nie inwazyjny montaż. Wbudowany 3-osiowy czujnik przeciążeń G nie tylko aktywuje zapis zdarzenia na karcie, ale także na wykresie przedstawia dane wskazujące nagłe przyspieszenia, hamowania, ostre zakręty itp. W efekcie pozwala to na ogólną ocenę stylu jazdy kierowcy. Rejestracja odbywa się w trybie ciągłym lub jest aktywowana przez czujnik przeciążeń zgodnie ze zdefiniowaną czułością. W przypadku gdy urządzenie funkcjonuje w trybie zdarzeń rejestrator buforuje tak zwany pre-alarm, z którego w momencie aktywacji czujnika zapisywane jest 5, 10, 15 sekund przed zdarzeniem i dowolna ustawiona przez użytkownika liczba po zdarzeniu. Urządzenie posiada także wbudowaną małą baterię, która w przypadku utraty zasilania umożliwia zapis z bufora. W zestawie znajduje się karta SD 4GB, możliwe jest korzystanie z kart SDHC o pojemności do 32GB, co zapewnia stały zapis video do 356 godzin (1kl/s 720x240), do 18 godzin (30kl/s720x480). Uwarunkowane jest to zdefiniowaną rozdzielczością i ilością klatek na sekundę. W przypadku gdy karta jest pełna w zależności od konfiguracji urządzenie może zacząć nadpisywanie najstarszych danych.

Oprogramowanie do analiz D-TEG pozwala na łatwą i szybką konfiguracją urządzenia oraz udostępnia opcje takie jak:

- Logi GPS (do 31 dni zapisu)
- Odtwarzanie nagrań
- Eksportowanie nagrań
- Generowanie raportów
- Sprawdzanie prędkości i pozycji GPS
- Przeglądanie przebiegu trasy na Google Maps i Google Earth
- Oprogramowanie jest dostępne w jezyku polskim

Szczegóły:

- Producent: D-TEG
- Model: BX4000
- Przetwornik: CMOS
- Zasilanie: DC 12 ~ 24V
- Kąt widzenia: Nie
- Praca w systemie: PAL / NTSC (auto)
- Rozdzielczość: 720x576 / 720x288 (PAL) lub 720x480 / 720x240 (NTSC)
- Klatek na sekundę: 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30* (tylko NTSC)
- Liczba linii: 480 TVL
- Minimalne oświetlenie: Nie
- Pobór mocy: 8,3W
- Temperatura pracy: -10 ~ +60
- Wodoodporność: Nie
- Dodatkowe opcje: Pilot, Wbudowany dzielnik obrazu na 4 kamery, Karta pamięci, - Wyjście Wideo
- Wymiary: 70mm x 99mm x 21mm

Zestaw zawiera:

- Rejestrator BX4000
- Kartę SD 4GB z oprogramowaniem
- Zestaw zapinek do kabli
- Kabel zasilający - 12 do 24 V
- 3x przejściówka z microjacka na cinch
- Pilot
- Antena gps
- Instrukcję obsługi

6 Inne produkty w tej samej kategorii: