Nowy Stojak choinkowy START 2 na choinkę do 2,5m samozaciskowy zielony Powiększenie

Stojak choinkowy START 2 na choinkę do 2,5m samozaciskowy zielony

START 2N

Producenta

Samozaciskowy stojak choinkowy Start 2N na drzewko o wysokości do 2,5 metra i przekroju pnia 3-12 cm. Umożliwia  łatwy i szybki montaż  drzewek zarówno o małej jak i dużej średnicy pnia drzewka (jodła kaukaska, świerk srebrny).

Więcej szczegółów


139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Stojak choinkowy START 2 na choinkę do 2,5m samozaciskowy zielony. Jest to nowa wersja stojaka START 2 ze zmienionym wyglądem. Taki samozaciskowy stojak na choinkę pozwala stabilnie i szybko ustawić drzewko w pionie. Usadowienie choinki jest bardzo łatwe i odbywa się poprzez naciśnięcie nogą jednej dźwigni. Po jej naciśnięciu stalowa linka naciąga 4 dociski, które centrują pozycję choinki i utrzymują drzewko w pionie. W stojaku znajduje się zbiornik na wodę o pojemności 2,5l. Poziom wody w stojaku odczytamy za pomocą wbudowanego, pływającego wskaźnika. Co najważniejsze, stojak posiada blokadę, która nie pozwala na niekontrolowane otwarcie ramion i przewrócenie się choinki.

Jak szybko i bezproblemowo ustawić choinkę:

- Odblokuj, a następnie przesuń dźwignię do góry do momentu rozwarcia haków;
- Umieść choinkę w stojaku, nasadzając ja na wystającą z podstawy igłę;
- Kilka razy naciśnij na dźwignię aż haki stojaka zacisną się mocno na pniu;
- Zablokuj mocowanie i GOTOWE!

Stojak choinkowy START 2 na choinkę do 2,5m samozaciskowy zielony:

- stojak samozaciskowy
- 4 dociski mocno utrzymują drzewko
- łatwy, bezpieczny, pewny i szybki sposób na postawienie choinki w domu
- posiada blokadę przed otwarciem
- do drzewek o maksymalnej wysokości 2,5 m
- o przekroju pnia 3-12 cm
- zbiornik na wodę 2,5 litra
- pływakowy wskaźnik poziomu wody

Wymiary:

Średnica: 34 cm
Waga: 4,20 kg
Kolor: zielony (nowy wygląd)
Gwarancja: 5 lat

ZABEZPIECZENIA - blokada zabezpieczająca przed niekontrolowanym otwarciem. Certyfikat bezpieczeństwa i jakości TÜV.

WSKAŹNIK I ZBIORNIK NA WODĘ - zbiornik na wodę 2,5L. Wygodny do odczytania wskaźnik poziomu wody.

HAKI TRZYMAJĄCE - stojak choinkowy samozaciskowy na 4 linki. Prosty, szybki i bezpieczny montaż, stabilny. Wysokość drzewka do 2,5m. Średnica pnia 3-12cm

PODSTAWA - waga stojaka 4,2 kg jego średnica ø 34 cm

WYKONANIE - Linka, sprężyny, zębatki, blokada zabezpieczająca niekontrolowanego otwarcia są wykonane z elementów stalowych. Nie muszą Państwo obawiać się, że podczas zaciskania haków coś pęknie albo po 2 latach stojak nie będzie działał prawidłowo.

Samozaciskowy system montażu na 4 linki stabilizuje drzewko tak, abyś nie trzeba było spędzać nad tą czynnością połowę dnia. Każdy stojak z tej serii wyposażony został w dodatkową blokadę zabezpieczającą przed niekontrolowanym otwarciem. Przewrócona choinka, potłuczone ozdoby, zniszczone prezenty to już nie Twój problem! Bez siekierki się nie obejdzie? A jednak! Zapomnij o konieczności ociosania świeżo nabytego drzewka celem dostosowania go do stojaka. Mechanizm zaprojektowano tak, aby mieścił pnie o określonym przedziale średnicy! Dzięki zbiornikowi na wodę nie musisz już przejmować się częstym podlewaniem, a praktyczny wskaźnik pozwoli Ci bez zbędnego wysiłku w kilka sekund odczytać poziom płynu. W ten sposób Twoje bożonarodzeniowe drzewko ma szansę zachować soczyście zielony kolor i jedyny w swoim rodzaju zapach na dłużej, niż kiedykolwiek! Taki stojak to najbezpieczniejszy model wśród stojaków na rynku!

10 Inne produkty w tej samej kategorii: