RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sanki płaskie sterowanie hamulce dźwigniowe dla dzieci i dorosłych

Nowy produkt

Nowoczesne i bardzo wytrzymałe sanki ze sterowaniem od francuskiej firmy EDA. Śnieżny ślizgacz wyposażony jest w dwie dźwignie. Umożliwiają one sterowanie, hamowanie i kontrolowany zjazd po śniegu. Unosząc jedną z dźwigni zmieniamy kierunek zjazdu, natomiast aby zahamować unosimy dwie dźwignie równocześnie. Sanki występują w kolorze żółtym i czerwonym. Lekka konstrukcja sanek pozwala je łatwo wciągnąć na szczyt górki. Z uwagi na swoją masę, te sanki są dużo bardziej bezpieczne niż metalowe. Ich maksymalne obciążenie wynosi aż 100kg. Posiadają uchwyt do wygodnego przenoszenia oraz możliwość zamontowania linki do ciągnięcia.

Więcej szczegółów


45.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu oraz solidnemu wykonaniu, zabawa na sankach będzie atrakcyjna i bezpieczna. Nadają się do zimowego szaleństwa na śniegu dla dzieci i dorosłych. Ich jednolita bryła jest odporna na uszkodzenia, a nisko osadzony środek ciężkości sprawia, że sanki nie są wywrotne.

Cechy produktu:

Hamulce: dźwigniowe umożliwiają sterowanie
Uchwyt do przenoszenia: tak
Kolor: czerwony lub żółty
Możliwość zamontowania linki: tak
Przeznaczenie dla dzieci powyżej 4 lat
Liczba miejsc: 1
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Materiał: polietylen 
Wymiary: 15 (wys) x 80 x 45,cm


5 Inne produkty w tej samej kategorii: