RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Sanki dwuosobowe sterowane z hamulcem kubełkowe bobslej BOB nr14 Zobacz większe

Sanki dwuosobowe sterowane z hamulcem kubełkowe bobslej BOB nr14

KA-411815

Nowy produkt

Dwuosobowe sanki bobslejowe BOB 14 ze sterowaniem i hamulcem od francuskiej firmy EDA. Ten nowoczesny i bardzo wytrzymały śnieżny ślizgacz wyposażony jest w dwie dźwignie. Umożliwiają one sterowanie, hamowanie i kontrolowany zjazd po śniegu. Unosząc jedną z dźwigni zmieniamy kierunek zjazdu, natomiast aby zahamować unosimy dwie dźwignie równocześnie. Podwyższone, dwuosobowe siedzenie oraz osłona przeciwśnieżna z przodu, sprawia, że bobslejowe sanki są idealne do jazdy z pełną prędkością z górki lub stoku! Lekka konstrukcja sanek pozwala je łatwo wciągnąć na szczyt górki. Z uwagi na swoją masę, te sanki są dużo bardziej bezpieczne niż metalowe. Ich maksymalne obciążenie wynosi aż 100kg. Dzieci mogą razem zjeżdżać we dwoje. Posiadają uchwyt do wygodnego przenoszenia oraz możliwość zamontowania linki do ciągnięcia. Osoba siedząca w sankach nie może z nich spaść, ponieważ dookoła znajduje się specjalne podwyższenie.

Więcej szczegółów


95.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Przednia osłona przeciwśniegowa to również zderzak i wygodne oparcie na nogi. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu oraz solidnemu wykonaniu, zabawa na sankach będzie atrakcyjna i bezpieczna. Nadają się do zimowego szaleństwa na śniegu dla dzieci i dorosłych. Przeznaczone dla dwóch osób, czyli zjazdów w parach. Ich jednolita bryła jest odporna na uszkodzenia, a nisko osadzony środek ciężkości sprawia, że sanki nie są wywrotne.

Cechy produktu:

Hamulce: dźwigniowe umożliwiają sterowanie
Siedzisko: podwyższone
Osłona: przeciwśnieżna z przodu
Kolor: czerwony lub żółty
Przeznaczenie dla dzieci powyżej 4 lat
Liczba miejsc: 2
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Materiał: polietylen, odporny na niską temperaturę
Technologia: PEHD Polyethylen
Wymiary: 22 (wys) x 95 x 48cm

5 Inne produkty w tej samej kategorii: