RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Skrzynka pocztowa na listy gazety ulotki szara 7x25x40cm kolki klucze

M3012329

Producenta

Wszystkie elementy skrzynki zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie jej użytkowania. Konstrukcje skrzynki uzupełnia tuba na gazety i ulotki, która pozwala na dostarczanie przesyłek reklamowych bez zapychania głównej komory listowej. Skrzynka na listy posiada zasłonięty wrzut, co sprawia, że jej wnętrze osłonięte jest przed działaniem czynników atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku klasycznych listów oraz pocztówek, które nie są odporne na działanie wody i mogłyby być zniszczone w przypadku kontaktu z wilgocią. Ruchoma klapka posiada specjalnie wyprofilowaną krawędź, która usprawnia jej otwieranie oraz umożliwia odpływ deszczówki ze skrzynki, a tym samym woda nie wpływa do środka.

Więcej szczegółów


74.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy skrzynki pocztowej:

STAL OCYNKOWANA - skrzynka wykonana jest ze stali ocynkowanej o grubości 0,6mm, dzięki temu nie będzie rdzewieć i posłuży Ci przez wiele lat. Do skrzynki dołączony jest oryginalny zestaw montażowy, więc sam montaż będzie łatwy i bezproblemowy.

OSŁONIĘTY WRZUT – skrzynka posiada otwieraną wrzutnię, klapka dobrze chroni korespondencję przed warunkami atmosferycznymi.

OKIENKO ADRESOWE Z WIZJEREM – z przodu na drzwiczkach, w dobrze widocznym miejscu, znajduje się wizjer, który służy do szybkiego sprawdzania zawartości. Okienko możesz również wykorzystać jako oznaczenie adresowe w postaci numeru domu, mieszkania bądź z nazwą własną.

2 KLUCZYKI – w komplecie znajduje się 2 kluczyki, dzięki temu nie musisz dorabiać kolejnego klucza w przypadku obsługi skrzynki przez drugiego członka rodziny.

Zestaw montażowy i drugi kluczyk w zestawie:

- kołki z wkrętami,
- podkładki,
- kluczyki

Specyfikacja:

Kolor: szary
Materiał: stal ocynkowana galwanizowana;
Malowana proszkowo: tak;
Wymiary (dł/szer/wys): 7/25/40cm;
Waga skrzynki: 1,4kg;
Waga z opakowaniem: 1,8kg

9 Inne produkty w tej samej kategorii: