RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Skrzynka pocztowa na listy miejsce na gazety ulotki pocztę czarna domek

M6212328

Nowy produkt

Klasyczna skrzynka domek na listy w czarnym kolorze, zamykana na kluczyk. Posiada zasłonięty wrzut co oznacza, że jej wnętrze osłonięte jest przed działaniem czynników atmosferycznych. Wyprofilowana krawędź klapki ułatwia jej otwieranie. Spływająca po skrzynce woda lub zacinający deszcz nie dostaje się do górnej szpary między drzwiczkami a skrzynką. Tym samym woda nie wpływa do środka. Skrzynka wykonana jest ze stali ocynkowanej o grubości 0,6mm, dzięki temu nie będzie rdzewieć i posłuży Ci przez wiele lat. Na środku frontu znajduje się wizjer, okienko przez które możemy sprawdzać co znajduje się w skrzynce. Możemy w nim również umieścić karteczkę z naszym adresem i nazwiskiem.

Więcej szczegółów


59.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

STAL OCYNKOWANA - skrzynka wykonana jest ze stali ocynkowanej o grubości 0,6mm, dzięki temu nie będzie rdzewieć i posłuży Ci przez wiele lat. Do skrzynki dołączony jest oryginalny zestaw montażowy, więc sam montaż będzie łatwy i bezproblemowy.

OSŁONIĘTY WRZUT – skrzynka posiada otwieraną wrzutnię, klapka dobrze chroni korespondencję przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo na skrzynce znajdują się 2 gumowe odbojniki, chroniące klapkę przed obijaniem i uszkodzeniami.

OKIENKO ADRESOWE I WIZJER – z przodu w dolnej części drzwi, znajduje się wizjer, który służy do szybkiego sprawdzania czy w skrzynce jest korespondencja. Na drzwiczkach znajduje się również okienko które wykorzystasz jako oznaczenie adresowe w postaci numeru domu, mieszkania bądź z nazwą własną.

2 KLUCZYKI – w komplecie znajduje się 2 kluczyki, dzięki temu nie musisz dorabiać kolejnego klucza w przypadku obsługi skrzynki przez drugiego członka rodziny.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Stal ocynkowana galwanizowana;
Malowana proszkowo: tak;
Wymiary (dł/szer/wys): 8,5/37,5/38cm;
Waga skrzynki: 1,4kg;
Waga z opakowaniem: 1,8kg

Zawartość zestawu:

- skrzynka na listy
- 2 klucze
- zestaw montażowy na kołki

8 Inne produkty w tej samej kategorii: