RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sokowirówka wolnoobrotowa wyciskarka do soków Camry CR 4117

CR 4117

Nowy produkt

Świeżo wyciskane soki są bogate w witaminy i minerały. Najlepiej pić je od razu ponieważ wtedy dostarczają ich najwięcej. Wolnoobrotowa wyciskarka do soków CR 4117 o mocy 280W daje Ci możliwość przygotowania ich wtedy, kiedy tylko chcesz. Wyciskarka wolnoobrotowa pracuje w zupełnie inny sposób niż szybkoobrotowe sokowirówki. Model CR 4117 przeciska składniki przez walcowate sitko za pomocą specjalnie wyprofilowanej śruby, wykonującej 50 obrotów w ciągu minuty. 

Więcej szczegółów


245.00 zł brutto

-230.00 zł

475.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

W porównaniu do zwykłych sokowirówek wyciska sok wolniej, ale za to zdecydowanie dokładniej. Z tej samej ilości warzyw lub owoców uzyskasz dzięki temu więcej soku. Dodatkowo zwykłe sokowirówki wykonując tysiące obrotów sitka z ostrzami w ciągu minuty napowietrzają sok, co prowadzi do szybkiego utlenienia mikroelementów. Sok z wyciskarki wolnoobrotowej CR 4117 jest bogatszy w witaminy i dzięki temu zdrowszy. Wolnoobrotowa sokowirówka bardzo dokładnie wyciskająca sok z owoców i warzyw. Dzięki swojej budowie pozwala uzyskać gęsty sok pełen zdrowych substancji, które w sokowirówkach szybkoobrotowych tracone są wraz z miąższem. Urządzenie pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie wykorzystuje silnik o mocy 280W. Zostało zaprojektowane z myślą o użyteczności, ale cieszy również oko nowoczesnym wyglądem. Sokowirówka wyposażona jest w specjalną szczotkę, która ułatwia czyszczenie poszczególnych elementów. Stanowi idealny wybór dla osób dbających o zdrowie i ceniących smak prawdziwego owocowego soku.

Cechy produktu:

- Wydajny system wyciskania soku z owoców i warzyw
- Wyciska więcej soku w porównaniu do sokowirówek szybkoobrotowych
- Wyciska sok smaczniejszy w pełni zdrowy i bogaty w wartości odżywcze
- Zachowuje unikalny, pełny smak soku
- 50obrotów na minutę
- Cicha praca
- Łatwość mycia i montażu
- Funkcja reverse
- Dwa pojemniki, jeden na sok i drugi na miąższ
- Szczotka do wygodnego czyszczenia
- Moc 280W
- Zasilanie 230V 50Hz

9 Inne produkty w tej samej kategorii: