RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Skakanka z licznikiem wykonanych skoków i licznik kalorii

MAX-09092

Nowy produkt

Skakanka do ćwiczeń z licznikiem wykonana z tworzywa sztucznego. Miękka gąbka na uchwycie, sznurek bawełniany, licznik i przycisk do zerowania. Zadbaj o zdrowie, popraw krążenie, wzmocnij serce i popraw figurę. Jest to najszybszy sposób na spalenie tłuszczu w biodrach i na udach. Nasza skakanka została wyposażona w licznik LCD, na którym zobaczysz wszelkie dane, które pozwolą Ci na przeprowadzenie efektywnego treningu i kontrolowanie postępów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


11.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Wystarczy, że wprowadzisz do skakanki dane dotyczące np. swojej wagi, a dokładnie policzy ona kalorie spalone podczas treningu, liczbę skoków oraz pokonaną odległość. Skakanka będzie świetnym narzędziem treningowym dla każdego, niezależnie od wzrostu, ponieważ linka jest regulowana, maksymalnie ma aż 3 metry długości. Antypoślizgowe rączki sprawią, że podczas intensywnych ćwiczeń skakanka nie wyśliźnie się z rąk.

Cechy produktu:

- skakanka z wbudowanym komputerem
- pomoże Ci poprawić kondycje fizyczną, rozwinąć i wzmocnić nogi
- poprawia kondycję i wytrzymałość
- 4 cyfrowy wyświetlacz LCD monitoruje trzy podstawowe funkcje treningu: licznik spalonych kalorii, czasu ćwiczeń i ilości wykonanych obrotów
- rączki zostały znakomicie wyprofilowane, z gumowymi wstawkami
- zasilanie 1 bateria AG13 (dołączona do zestawu)
- długość rączki 18,5cm
- waga 175g

29 Inne produkty w tej samej kategorii: